Target BPO

Finanse / Ekonomia, Human Resources, Marketing / Reklama / PR

O Target BPO

Target BPO to jeden z wiodących dostawców usług typu Business Process Outsourcing. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku od 10 lat, działającej na rynku mediów, marketingu i komunikacji oraz outsourcingu procesów biznesowych.

W ramach grupy działa jedna z wiodących w Polsce agencji marketing services – Great Open House oraz spółka Media4mat, wydawca gazety Echo Miasta.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jeżeli nadal prowadzą praktyki to startujcie do nich

Praktykantka
Nie mam pojęcia czy nadal bawią się w praktyki ale jeżeli prowadzą coś takiego jak praktyki czy staż to startujcie do nich. Oczywiście jak chcecie się faktycznie czegoś nauczyć. Ja można powiedzieć, że rozwinęłam u nich skrzydła. Spodobało mi się i to bardzo. Ta atmosfera tam była super ekstra nawet teraz w obecnej pracy takiej nie mam. Chętnie bym wróciła do nich na stałe ale nie trafiłam akurat na wolne miejsce dla siebie. Nie wiem też czy by mnie chcieli. Na moich praktykach zaprezentowali się jako wysokiej klasy pracodawca, który zwraca uwagę nie tylko na stałych pracowników ale dba też o praktykantów
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance