Takko Fashion Polska

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Takko Fashion Polska

Takko Fashion to firma zajmująca się sprzedażą ubrań i akcesoriów. Przedsiębiorstwo posiada ponad 1900 sklepów w 17 krajach na całym świecie - dzięki temu jest jednym z największych europejskich dostawców odzieży. Takko zatrudnia łącznie około 17 000 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Ja to potraktowałam jako zdobywanie doświadczenia :)

2017-01-08
Kasjerka/Sprzedawczyni
Podeszłam do tematu pracy w Takko jak do pracy potrzebnej do zdobycia doświadczenia sprzedażowego. Potem plany na przyszłość miałam inne nie wiązałam ich ze sklepem ale doświadczenie takiego typu było mi potrzebne. Do tego chciałam pracować i studiować jednocześnie co Takko mi umożliwiło jak to większość sklepów sieciowych gdzie grafik ustala się wcześniej.

Były sprawy, które mi przeszkadzały i do najważniejszej z nich należał stres i brak możliwości rozwoju. Zwyczajnie uczyło się kilku rzeczy na tym kończąc doszkalanie czy poszerzanie swoich umiejętności. Wielka szkoda, że tak wyglądała sprawa rozwoju zwłaszcza, że pieniądze uważam mogą zatrzymać niektórych ludzi.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2017-02-16
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz