Takko Fashion Polska

Sprzedaż

O Takko Fashion Polska

Takko Fashion to firma zajmująca się sprzedażą ubrań i akcesoriów. Przedsiębiorstwo posiada ponad 1900 sklepów w 17 krajach na całym świecie - dzięki temu jest jednym z największych europejskich dostawców odzieży. Takko zatrudnia łącznie około 17 000 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ja to potraktowałam jako zdobywanie doświadczenia :)

Kasjerka/Sprzedawczyni
Podeszłam do tematu pracy w Takko jak do pracy potrzebnej do zdobycia doświadczenia sprzedażowego. Potem plany na przyszłość miałam inne nie wiązałam ich ze sklepem ale doświadczenie takiego typu było mi potrzebne. Do tego chciałam pracować i studiować jednocześnie co Takko mi umożliwiło jak to większość sklepów sieciowych gdzie grafik ustala się wcześniej.

Były sprawy, które mi przeszkadzały i do najważniejszej z nich należał stres i brak możliwości rozwoju. Zwyczajnie uczyło się kilku rzeczy na tym kończąc doszkalanie czy poszerzanie swoich umiejętności. Wielka szkoda, że tak wyglądała sprawa rozwoju zwłaszcza, że pieniądze uważam mogą zatrzymać niektórych ludzi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Klasyczna prosta rekrutacja na sprzedawcę - tak bym opisała to co się działo na rozmowie w Takko. Poszłam, porozmawiałam, powiedziano mi, że oddzwonią jeżeli się zdecydują.

Na rozmowie przewinęły się 3 podstawowe pytania - doświadczenie w pracy w sklepie zwłaszcza w tej samej branży, umiejętności: rozmowa z klientami, praca w grupie, obsługa kasy fiskalnej i na koniec oczekiwania, dyspozycyjność.

Nie chcieli innych rzeczy ode mnie, ja dowiedziałam się co się miałam dowiedzieć na temat warunków, ale sama dopytałam. Ciężko powiedzieć czy mi się taki rekrutujący trafił czy sami od razu nie mówią jakich warunków można się spodziewać.