Synexus

Farmaceutyka / Medycyna

O Synexus

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni medycznych oraz ośrodek prowadzący badania kliniczne. Centrum Medyczne Synexus oferuje pacjentom nieodpłatne badania kontrolne oraz umożliwia udział w programach klinicznych nowych leków i terapii. Misją firmy jest łączenie działalności leczniczej z wkładem w rozwój medycyny.

Synexus otworzył swoją pierwszą przychodnię w 1992 r. w Wielkiej Brytanii. Dziś funkcjonuje na całym świecie oferując swoje usługi w 25 krajach, od Węgier po Republikę Południowej Afryki. W Polsce Synexus ma swoje przychodnie w 6 miastach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Idealnie na pierwszą albo drugą pracę

anonimowo
Firma jest super na początek w swoim zawodzie. Głównie dlatego, że szkoli, proponuje bardzo satysfakcjonujące pieniądze i jeszcze dokłada od siebie benefity - prywatną opiekę medyczną, kartę sportową. Da się tu i rozwijać i np. przedstawiać swoje pomysły jak się ma coś do powiedzenia.

Wtedy jak ja zaczynałem swoją przygodę z Synexus to nie mieli określonej ścieżki awansów czy kariery jak to się ładnie mówi. Czasami przy tej ilości obowiązków było ciężko tylko ja i tak uważam, że nie było powodów do marudzenia. To była dobra praca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy