Sygnity

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Sygnity

Jesteśmy pionierami rynku IT w Polsce – jako wiodący polski dostawca rozwiązań informatycznych, działamy od 1991 roku.

Sygnity to firma doradcza IT, która oferuje pełen zakres usług informatycznych i kompleksową obsługę w ośmiu kluczowych sektorach gospodarki. Nasze rozwiązania stosuje większość banków w Polsce, wszystkie najważniejsze urzędy państwowe oraz największe koncerny energetyczne. Posiadamy biura w 13 miastach w Polsce.


Dostarczamy nowoczesne technologie, innowacyjne usługi i produkty najwyższej jakości. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich biznes wspierany jest przez najnowsze osiągnięcia z dziedziny technologii.


Działamy w takich obszarach, jak:  • doradztwo informatyczne,

  • produkcja i wdrażanie oprogramowania,

  • integracja rozwiązań,

  • audyt i testowanie oprogramowania,

  • dostarczanie infrastruktury informatycznej,

  • outsourcing IT.


W Sygnity pracujemy nad różnorodnymi, ambitnymi i kompleksowymi projektami IT w ważnych obszarach gospodarki. Dysponujemy najwyższej jakości wiedzą i kompetencjami oraz doświadczeniem w zakresie znajomości branży klienta i nowoczesnych technologii IT. Otwieramy przed pracownikami szerokie możliwości nauki, rozwoju i wszechstronnego doświadczenia. W naszych pracownikach cenimy autonomię i inicjatywę w działaniu. Razem tworzymy przyjazną atmosferę i kulturę pracy zespołowej.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Było ciekawie

2017-03-29
Programista
Było ciekawie na starcie ale po jakimś czasie chciało się czegoś więcej. Z tego powodu i z powodu lepszych pieniędzy się zdecydowałem na inną pracę.

Sygnity było fajnym przystankiem dla mnie na naukę, złapanie doświadczenia. Pracowałem w elastycznych godzinach w jakby nie było fajnej firmie za fajne pieniądze. Na ludzi nie dało się narzekać ani na atmosferę czy to co ci ludzie potrafią zrobić.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Sieci (Praca)

2016-07-22
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz