Sunreef Yachts

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Sunreef Yachts

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp.

Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa, to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Mogłoby być lepiej

2016-05-10
Technolog
Ogólnie to praca sama w sobie nie jest jakoś specjalnie zła. Przynajmniej jest ciekawa. Problem lezy gdzie indziej: słabe pensje i słaby system motywacyjny. Na pewno przydałoby się to zmienić, bo jednak pracownicy pracują o wiele lepiej, jak im się to opłaca.

Poza tym jeśli chodzi o jakieś pozytywne rzeczy, które bym mógł powiedzieć o firmie, to choćby atmosfera czy elastyczny czas pracy.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz