Stowarzyszenie WIOSNA

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Stowarzyszenie WIOSNA

Stowarzyszenie WIOSNA jest liderem wśród organizacji pozarządowych w Polsce i od 15 lat specjalizuje się w mądrej pomocy, by skutecznie walczyć z biedą. Naszą wizją jest budowanie nowego społeczeństwa – otwartego, życzliwego, solidarnego. Codziennie zmieniamy świat na lepsze - w ramach SZLACHETNEJ PACZKI pomagamy rodzinom w potrzebie, a w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI przeprowadzamy dzieci od porażki w szkole, do sukcesu w życiu. Tylko w ostatniej edycji Paczka połączyła ponad milion Polaków, a wartość przekazanej pomocy wyniosła 54 mln złotych!


WIOSNA jest wyjątkową organizacją, cieszącą się uznaniem i zaufaniem społecznym - zdobywamy liczne nagrody, m.in. Human Capital Awards 2014 w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, Protony 2015. Blisko współpracujemy z biznesem: firmą Microsoft, BP czy Milką. Nierzadko jesteśmy zapraszani na konferencje oraz prelekcje w roli eksperta.

Dołącz do naszego zespołu - wybierz pracę z sensem!


Główne działy w WIOŚNIE:  • Dział SZLACHETNEJ PACZKI i Programów Społecznych

  • Dział Komunikacji i Relacji z Klientem

  • Dział Projektów i Rozwoju

  • Centrum Rozliczeniowo-Finansowe

  • Dział IT

  • Dział HR

  • Dział Administracji

  • Dział Prawny

Nowe OpinieDodaj

4.2

Dobrze się czułam jako wolontariuszka

2016-12-02
wolontariusz
Fajnie jest mieć świadomość, że robi się dla kogoś coś dobrego :) Ja uwielbiam czuć się potrzebna i nie raz byłam wolontariuszką przy różnych okazjach. Tak przypadkiem trafiłam też do Stowarzyszenia Wiosna. Pomagałam przy organizacji Szlachetniej Paczki :) Za możliwość awansu i wynagrodzenie dałam im te 3 punkty żeby tak mocno nie obniżać oceny. Wynagrodzenia nie było chyba, że w postaci czyjejś radości, awansu też nie. Chodziło o pomaganie :) Przy tym projekcie można poznać niesamowitych ludzi co na pewno jest wartością dodaną tego co się robi :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Wolontariusz (Praktyka/Staż)

2017-01-12
Branża: Usługi PrawniczeMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz