Spartez

Nowe technologie / IT

O Spartez

Spartez is focused on the Atlassian ecosystem and agile methodology since day one in 2007.
Several software teams at Spartez work directly with Atlassian on world-famous products, such as JIRA, Bamboo, Fisheye, Crucible or Clover.
Spartez is also a leading JIRA add-on vendor, ofering useful tools for both Server and Cloud, solid support to customers and evaluators and Atlassian suite expertise.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie, ale bez szału

anonimowo
Podobała mi się praca w tej firmie. Spora samodzielność, fajni, ciekawi ludzie, od których można się było sporo nauczyć, do tego dobra pensja. W sumie przeszkadzał mi tylko sposób zarządzania, chaos i bezsensowne procedury. Cała reszta wypadała dobrze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Software engineer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 12.2014
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zaznaczyłem opinię pozytywną, ale w sumie mam dość mieszane uczucia. Najpierw jak do mnie zadzwonili to się mega ucieszyłem. Później zacząłem grzebać w internecie i się okazało, że ta firma ma średnie opisy rozmów kwalifikacyjnych. Mimo to sam chciałem zobaczyć jak tam jest.

Na początku spotkania rekrutacyjnego było bardzo miło. Pytania techniczne w miarę trudne, ale dało się odpowiedzieć - głównie na logiczne myślenie, a nie na wiedzę wykutą na blaszkę. Mam trochę doświadczenia, więc sporo rzeczy kojarzyłem z wcześniejszych prac. Chcieli ewidentnie sprawdzić, co kandydat kojarzy a o czym nie ma pojęcia. A i pada pytanie o oczekiwania finansowe.

Koniec spotkania to test na żywo, rozwiązuje się go na kompie u nich w firmie. Test w zależności od tego, na jakie stanowisko startujecie, obejmuje konkretne umiejętności wymienione jako "oczekujemy" w ogłoszeniu. Myślałem, że mi się uda, bo dobrze szło, ale nic ostatecznie nie wyszło.