Solid Security

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Solid Security

Solid Security to firma zajmująca się ochroną, zarówno jeśli chodzi o ochronę osób, jak i ich mienia. Obsługuje klientów biznesowych, ale także indywidualnych, na każdej płaszczyźnie związanej z zapewnianiem bezpieczeństwa.

Na polskim rynku funkcjonuje od roku 1991. Jest spółką opartą w całości o kapitał krajowy.

Solid Security świadczy usługi z zakresu: ochrony stacjonarnej obiektów, projektowania i instalacji systemów antywłamaniowych i ich konserwacji, monitorowanie obiektów, posiada także grupy interwencyjne.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Dobry początek dla handlowca

2016-12-23
przedstawiciel handlowy
Obstawiam, że osoby co już mają doświadczenie handlowe nie za bardzo zechcą pracować na takich warunkach. Nie płacą tak źle jak się policzy prowizje i premie tylko nie dają samochodów służbowych. Oddają za paliwo ale zużywania auta nikt już nie liczy. Przecież części się zużywają, przeglądy trzeba robić, ubezpieczenie opłacać itp. Tego już nikt nie zrekompensuje. Wypadałoby lepiej przygotowywać ludzi już na starcie żeby w teren wychodzili z większą wiedzą. Chwalę godziny pracy i że pozwolili mi uzyskać potrzebne doświadczenie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik ochrony (Praca)

2017-03-24
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz