Soft Serve

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O Soft Serve

SoftServe to największa firma IT o zasięgu globalnym pochodząca z Ukrainy, specjalizująca się w rozwijaniu oprogramowania i usługach doradczych. Od 1993 jesteśmy partnerem różnych organizacji od start-upów do gigantów i pomagamy im przyspieszyć w różnych procesach np. wzrastania i rozwoju innowacji, zmiany efektywności organizacyjnej czy wprowadzania nowych produktów na rynek.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Miejsce, w którym można się dużo nauczyć

anonimowo
W mojej ocenie punktowej mają 4. Wydaje mi się, że to dla nich idealna ocena. Idealnie nie było, ale było dobrze. W zasadzie w każdym elemencie od wynagrodzeń przez atmosferę, podejście do ludzi, szkolenia. Atmosfera pozytywna ludzie pomocni i praca zespołowa, która naprawdę istnieje. Spoko żeby się uczyć, rozwijać i zobaczyć jak się pracuje w międzynarodowej firmie. Nie mam się za bardzo do czego przyczepić. Dobre miejsce dla IT.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wysłałem CV na adres mailowy działu HR Soft Serve. Po 4 dniach zadzwonił telefon. Podano mi termin rozmowy i zapytano, czy mi odpowiada, ogromny plus za to! Rekrutacja składała się z kilku etapów. Najpierw rozmowa wstępna. Prezentacja firmy i proste pytania np. o moje cechy, dlaczego ta firma itp.
Następny etap to rozmowa dotycząca kwestii technicznych. Sprawdzano tam moją wiedzę z zagadnień ściśle technicznych oraz prezentowano stanowisko pod tym kątem.
Później rozmowa z szefem mojego działu, jeszcze dokładniej przedstawiono mi stanowisko i wymieniono wszystkie zalety oraz możliwości awansu. Miałem też możliwość zapoznać się z zespołem. Po tym już konkretne warunki oferty i pytanie czy byłbym zainteresowany. Na odpowiedź nie czekałem długo.