Société Générale

Finanse / Ekonomia

O Société Générale

Société Générale jest obecny w Polsce od 40 lat. Polski Oddział specjalizuje się w bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Jest jednym z najważniejszych organizatorów emisji papierów dłużnych, kredytów konsorcjalnych i liderem na rynku instrumentów pochodnych. SG uczestniczy w finansowaniu projektów i inwestycji w sektorach o kluczowym znaczeniu dla kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie jest źle

2016-04-13
anonimowo
W Societe Generale podobno wszystko zależy od działu do jakiego się trafi. Ja trafiłam bardzo dobrze np jeśli chodzi o atmosferę wśród ludzi. A słyszałam głosy narzekania. W sumie to była bardzo bardzo spokojna praca bez presji czasu. Dobra dla kogoś kto się nie chce albo nie może stresować.

Atutem dla mnie osobiście była lokalizacja i godziny pracy. Gdyby więcej płacili pewnie pracowałabym tam do dziś
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca Klienta (Praca)

  2016-03-28
  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Po wysłaniu dokumentów - samego CV - szybko do mnie zadzwonili, że chcą się ze mną zobaczyć oko w oko. Rozmowa była bardzo sympatyczna chociaż prawie się spóźniłam i przyszłam zdyszana i zdenerwowana na początek. Po chwili już było ok i ostatecznie dobrze to wspominam. Zresztą to moja wina, że wyszłam za późno, bo ludzie z firmy już na mnie czekali.

  Wracając do rozmowy - zapytali mnie jakie mam doświadczenie w sprzedaży usług, jakie studia skończyłam, czy potrafię obsługiwać programy typu Word i Excel, czego oczekuję od tej pracy i jak ją sobie wyobrażam, jakie są moje oczekiwania finansowe, czym się interesuje i jak spędzam wolny czas, czy znam produkty bankowe i potrafię jakieś wymienić, jaka jest moja największa zaleta oraz czy potrafię realizować plany sprzedażowe. Tyle mniej więcej pamiętam.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz