Société Générale

Finanse / Ekonomia

O Société Générale

Société Générale jest obecny w Polsce od 40 lat. Polski Oddział specjalizuje się w bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Jest jednym z najważniejszych organizatorów emisji papierów dłużnych, kredytów konsorcjalnych i liderem na rynku instrumentów pochodnych. SG uczestniczy w finansowaniu projektów i inwestycji w sektorach o kluczowym znaczeniu dla kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie jest źle

anonimowo
W Societe Generale podobno wszystko zależy od działu do jakiego się trafi. Ja trafiłam bardzo dobrze np jeśli chodzi o atmosferę wśród ludzi. A słyszałam głosy narzekania. W sumie to była bardzo bardzo spokojna praca bez presji czasu. Dobra dla kogoś kto się nie chce albo nie może stresować.

Atutem dla mnie osobiście była lokalizacja i godziny pracy. Gdyby więcej płacili pewnie pracowałabym tam do dziś
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca Klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Po wysłaniu dokumentów - samego CV - szybko do mnie zadzwonili, że chcą się ze mną zobaczyć oko w oko. Rozmowa była bardzo sympatyczna chociaż prawie się spóźniłam i przyszłam zdyszana i zdenerwowana na początek. Po chwili już było ok i ostatecznie dobrze to wspominam. Zresztą to moja wina, że wyszłam za późno, bo ludzie z firmy już na mnie czekali.

  Wracając do rozmowy - zapytali mnie jakie mam doświadczenie w sprzedaży usług, jakie studia skończyłam, czy potrafię obsługiwać programy typu Word i Excel, czego oczekuję od tej pracy i jak ją sobie wyobrażam, jakie są moje oczekiwania finansowe, czym się interesuje i jak spędzam wolny czas, czy znam produkty bankowe i potrafię jakieś wymienić, jaka jest moja największa zaleta oraz czy potrafię realizować plany sprzedażowe. Tyle mniej więcej pamiętam.