Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

SMYK S.A.

Sprzedaż

O SMYK S.A.

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mam mieszane odczucia

sprzedawca
Z jednej strony podobała mi się praca w Smyku, a z drugiej nie. Na plus zaliczam na pewno to, że oferowali sporo szkoleń, dzięki którym można było awansować oraz to, że zapewniali niezły socjal, jak np. dofinansowanie wakacji czy paczki na święta. I fajnie, że można było też kupić produkty ze sklepu ze specjalnym rabatem pracowniczym. Niestety poza benefitami to samo wynagrodzenie było dosyć kiepskie. No i było trochę zamieszania z godzinami pracy. Czasem wychodziło tak, że jednego dnia pracowałam 12h, a drugiego 6. Taki tryb nie do końca mi się podobał, wolałabym jednak standardowe rozwiązania w tej kwestii.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bez zbędnego rozciągania i rozwlekania się napiszę o tej rozmowie skoro ona też była taka nierozwleczona :) Kilkanaście minut spędzone w przyjemnej atmosferze na rozmowie o doświadczeniu zawodowym, dalszej motywacji do pracy, zaletach, warunkach pracy, znajomości zasad panujących w handlu. Odpowiedź była telefoniczna ale chyba tylko dla tych, którym zaproponowali pracę bo do mnie nie zadzwonili a mieli dzwonić teoretycznie