SMC Industrial Automation

Inżynieria / Konstrukcje

O SMC Industrial Automation

SMC jest światowym liderem w dziedzinie pneumatyki. Z arsenałem 12,000 produktów podstawowych i 700,000 wariacji SMC oferuje rozwiązania od przygotowania powietrza przez oprzyżądowania i zawory do napędów obejmując praktycznie każdy etap w procesie automatyzacji.

SMC zostało żałożone w 1959, w Tokio, jako wytwórca układów filtrujących ze spiekanych metali. Ewolucja produkcji z podstawowej pneumatyki do bardziej skomplikowanych rozwiązań dla automatyki zapewniła SMC 30% udział rynku globalnego i 60% rynku Japońskiego.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma miała swój potencjał

anonimowo
Firma miała bardzo duży potencjał żeby być ekstra firmą. Coś chyba poszło nie tak. Teraz z tego co gdzieś mnie doszły słuchy zupełnie nie ma szału. Polski oddział średnio sobie radzi z panowaniem nad wszystkim.

Mimo, że wtedy kiedy ja pracowałem płacili dobrze, godziny pracy były fajne i ludzie mili to parę rzeczy zaważyło na przejściu do innej firmy. Na przykład, że o rozwoju można było pomarzyć. Jak się przyszło tak się zostawało tyle, że masz więcej doświadczenia do cv. Mi kompletnie nie o to chodziło
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do SMC odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. W moim przypadku była dwuetapowa. Obie rozmowy z managerem przeprowadzone były w sposób rzeczowy i sprawny, bez zbędnego rozwodzenia się nad poszczególnymi kwestiami. Nie lubię też dostawać dziwnych pytań np. o kwestie osobiste, tu nie musiałem się o to martwić. Przedstawiłem swoje oczekiwania i dostałem potrzebne informacje o stanowisku. Mimo, że rekruter był bardzo konkretny i mówił dość szybko, nie było problemu, gdy kilka razy dopytywałem o szczegóły. Dowiedziałem się, czego chciałem się dowiedzieć i nie czekałem długo na odpowiedź ze strony firmy.