SMC Industrial Automation

Inżynieria / Konstrukcje

O SMC Industrial Automation

SMC jest światowym liderem w dziedzinie pneumatyki. Z arsenałem 12,000 produktów podstawowych i 700,000 wariacji SMC oferuje rozwiązania od przygotowania powietrza przez oprzyżądowania i zawory do napędów obejmując praktycznie każdy etap w procesie automatyzacji.

SMC zostało żałożone w 1959, w Tokio, jako wytwórca układów filtrujących ze spiekanych metali. Ewolucja produkcji z podstawowej pneumatyki do bardziej skomplikowanych rozwiązań dla automatyki zapewniła SMC 30% udział rynku globalnego i 60% rynku Japońskiego.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma miała swój potencjał

2016-11-23
anonimowo
Firma miała bardzo duży potencjał żeby być ekstra firmą. Coś chyba poszło nie tak. Teraz z tego co gdzieś mnie doszły słuchy zupełnie nie ma szału. Polski oddział średnio sobie radzi z panowaniem nad wszystkim.

Mimo, że wtedy kiedy ja pracowałem płacili dobrze, godziny pracy były fajne i ludzie mili to parę rzeczy zaważyło na przejściu do innej firmy. Na przykład, że o rozwoju można było pomarzyć. Jak się przyszło tak się zostawało tyle, że masz więcej doświadczenia do cv. Mi kompletnie nie o to chodziło
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
    Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


    Pobierz Chrome


    Pobierz