Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Schattdecor

Przemysł / Produkcja

O Schattdecor

Schattdecor zajmuje się produkcją papieru dekoracyjnego już od ponad 30 lat. Współpracuje z najlepszymi projektantami, dzięki którym w portfolio firmy znajdują się oryginalne, nowoczesne wzory.

Jest liderem na globalnym rynku dekorów, a jej pozycja nie słabnie, gdyż firma łączy wysoką jakość z kreatywnym podejściem do produktu, co spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Nowe OpinieDodaj

4.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Strzał w dziesiątkę!

Anonimowo
Schattdecor to pierwsza firma, w której zacząłem naprawdę dobrze zarabiać. Firma jest mocna finansowo, ale jeszcze większym plusem jest dla mnie jej podejście do pracowników. Każdy jest traktowany jak osoba, nie jak liczba, to nieczęste w dzisiejszych czasach. Można liczyć na pomoc, wsparcie i wyrozumiałość. Atmosfera w zespole, godziny pracy, lokalizacja - wszystko jest super.
Myślę, że jeśli nic się nie zepsuje, to popracuje tu jeszcze długo! Polecam bardzo!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Praktykant (Praktyka/Staż)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: GłuchołazyTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  W Schattdecor byłem na rozmowach o praktyki. Według mnie było normalnie i ok. Najpierw w ogóle wysłałem swoje zgłoszenie i wypełniłem jakiś taki długi formularz, gdzie o wszystko dopytywali, na przykład o to, kiedy praca jest dla mnie satysfakcjonująca. W sumie to mnie zdziwiło, bo pytania były jak z rozmowy rekrutacyjnej.

  W trakcie samej kwalifikacji pytali mnie o dyspozycyjność, motywację do odbycia takich praktyk, o kierunek studiów. Miałem też opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i doświadczeniu po niemiecku, ale nie ma się co dziwić, bo w ogłoszeniu zaznaczają, że chcą kogoś z niemcem właśnie. Dodatkowo mówią też co oni dają od siebie - jest za darmo, ale można się dużo nauczyć i inne takie.