Schattdecor

Przemysł / Produkcja

O Schattdecor

Schattdecor zajmuje się produkcją papieru dekoracyjnego już od ponad 30 lat. Współpracuje z najlepszymi projektantami, dzięki którym w portfolio firmy znajdują się oryginalne, nowoczesne wzory.

Jest liderem na globalnym rynku dekorów, a jej pozycja nie słabnie, gdyż firma łączy wysoką jakość z kreatywnym podejściem do produktu, co spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo pozytywna firma

2016-05-04
anonimowo
Przepracowałem tam sporo czasu. Po tym czasie nadal mam dobrą opinię o tej firmie mimo, że już tam nie pracuję. Na pewno wtedy, kiedy pracowałem panowała tam super atmosfera, bardzo dobre nastawienie dla pracowników i można było bardzo dobrze zarobić. Więc jeżeli ktoś nastawia się na super pieniądze to tu będzie miał okazje żeby je dostać. Poza wysokością wypłaty miałem jeszcze prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie i pakiet sportowy. Co mi się nie podobało i przez co zrezygnowałem to niewielka możliwość awansowania i rozwijania się dalej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant (Praktyka/Staż)

2016-02-08
Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: GłuchołazyTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W Schattdecor byłem na rozmowach o praktyki. Według mnie było normalnie i ok. Najpierw w ogóle wysłałem swoje zgłoszenie i wypełniłem jakiś taki długi formularz, gdzie o wszystko dopytywali, na przykład o to, kiedy praca jest dla mnie satysfakcjonująca. W sumie to mnie zdziwiło, bo pytania były jak z rozmowy rekrutacyjnej.

W trakcie samej kwalifikacji pytali mnie o dyspozycyjność, motywację do odbycia takich praktyk, o kierunek studiów. Miałem też opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i doświadczeniu po niemiecku, ale nie ma się co dziwić, bo w ogłoszeniu zaznaczają, że chcą kogoś z niemcem właśnie. Dodatkowo mówią też co oni dają od siebie - jest za darmo, ale można się dużo nauczyć i inne takie.