SATEL

Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja

O SATEL

SATEL to polska firma, której rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy najwyższej jakości urządzenia tworzące systemy: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej, automatyki budynkowej i monitoringu. Profesjonaliści z Polski i z ponad 50 rynków zagranicznych stosują produkty marki SATEL w swojej codziennej pracy.


Stawiamy na najnowsze technologie, kreatywną pracę zespołową i rozwój zawodowy. Nasze działania budują lojalność i identyfikację z firmą, dając poczucie stabilności – średni staż pracy w SATEL to 8,5 roku. Zatrudniamy i doceniamy 300 specjalistów z różnych branż, stale poszukujemy też młodych talentów - studentów i absolwentów dążących do bycia ekspertami. Pomaga nam w tym m.in. projekt eduSATEL, w ramach którego tworzymy pracownie systemów alarmowych w szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski oraz współtworzymy innowacyjny, praktyczny program nauczania przedmiotów specjalizacyjnych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma

2016-10-11
anonimowo
Taka po prostu fajna firma. Ma bardzo ludzkie podejście do wielu rzeczy zaczynając od wynagrodzeń przez benefity (dopłata do karty sportowej, ubezpieczenia, pakiet medyczny, prezenty na urodziny i święta, dofinansowanie wypoczynku i bony świąteczne) aż po godziny pracy.

Praca u nich jest przy nowoczesnych technologiach i w fajnej atmosferze. Naprawdę może się podobać z tych wszystkich wyżej wymienionych względów.

Wprost mówiąc uważam, że warto już po własnym doświadczeniu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz