SATEL

Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja

O SATEL

SATEL to polska firma, której rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy najwyższej jakości urządzenia tworzące systemy: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej, automatyki budynkowej i monitoringu. Profesjonaliści z Polski i z ponad 50 rynków zagranicznych stosują produkty marki SATEL w swojej codziennej pracy.


Stawiamy na najnowsze technologie, kreatywną pracę zespołową i rozwój zawodowy. Nasze działania budują lojalność i identyfikację z firmą, dając poczucie stabilności – średni staż pracy w SATEL to 8,5 roku. Zatrudniamy i doceniamy 300 specjalistów z różnych branż, stale poszukujemy też młodych talentów - studentów i absolwentów dążących do bycia ekspertami. Pomaga nam w tym m.in. projekt eduSATEL, w ramach którego tworzymy pracownie systemów alarmowych w szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski oraz współtworzymy innowacyjny, praktyczny program nauczania przedmiotów specjalizacyjnych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma

anonimowo
Taka po prostu fajna firma. Ma bardzo ludzkie podejście do wielu rzeczy zaczynając od wynagrodzeń przez benefity (dopłata do karty sportowej, ubezpieczenia, pakiet medyczny, prezenty na urodziny i święta, dofinansowanie wypoczynku i bony świąteczne) aż po godziny pracy.

Praca u nich jest przy nowoczesnych technologiach i w fajnej atmosferze. Naprawdę może się podobać z tych wszystkich wyżej wymienionych względów.

Wprost mówiąc uważam, że warto już po własnym doświadczeniu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie