Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

RightHello

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O RightHello

Firma RightHello jest odpowiedzialna za pomoc firmom B2B w pozyskiwaniu klientów. Eksperci zatrudnieni w firmie wykonują analizy rynku, by następnie na ich podstawie móc zaoferować konkretne rozwiązania oraz usprawnić proces budowania relacji biznesowych. RightHello współpracują zarówno z mniejszymi, jak i z dużymi firmami, a ich celem jest ułatwienie im rozpoczęcia oraz podtrzymywania kontaktu bezpośredniego z wszelkimi potencjalnymi klientami. Z usług firmy skorzystało już ponad 800 firm z 41 krajów, a dla swoich klientów wygenerowali już potencjalny przychód w wysokości 421 583 828 zł.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobrze wspominam

Anonimowo
Jest to idealne miejsce pracy dla młodych, dynamicznych ludzi nie bojących się wyzwań i nastawionych na rozwój. Przychodząc tu do pracy trzeba mieć świadomość, że jest to firma, która jest na etapie przeradzania się ze startupu w pełnoprawny model biznesowy. Oznacza to, że znajdziemy się w środowisku częstych zmian, eksperymentów i indywidualnych inicjatyw, ale z mojego punktu widzenia jest to plus i świetne doświadczenie na start. Uczymy się dzięki temu szybkiego działania i obrotności. Daje nam to też duże pole do popisu ponieważ każdy nasz pomysł czy inicjatywa mogą okazać się cenne dla firmy, a są one realnie brane pod uwagę. Pracownicy mają tu dużą swobodę działania oraz zaufanie ze strony przełożonych, godziny pracy są w pełni elastyczne, a dodatkowo można pracować zdalnie. Praca nie jest monotonna, a jeśli czujemy, że już bardzo dobrze wyrabiamy się ze swoimi obowiązkami lub chcielibyśmy coś zmienić w ich zakresie można to bez problemu dogadać z kierownictwem.
Biuro jest nowoczesne i dobrze wyposażone, panuje tu luźna atmosfera, a ludzie są po prostu świetni. Codziennie przychodziłem do pracy z chęcią. Pensje są na niezłym poziomie, może nie wymarzonym, ale firma bardzo prężnie się rozwija więc pewnie z czasem ulegnie to poprawie. Podobnie sprawa ma się z benefitami. Firma gwarantuje je pracownikom, ale nie ma ich za dużo, jednak to również zmieni się zapewne z czasem. Jeśli ktoś jest pracowity i nie boi się wyzwań to ma szansę zdobyć tu nieocenione doświadczenie i wiedzę, dlatego ogromnie polecam aplikowanie do RightHello.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do RightHello składała się z dwóch etapów. Całość wspominam bardzo pozytywnie, wszystko było przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Telefonicznie zaproszono mnie na pierwsze spotkanie, które prowadziły dwie osoby, rekruter oraz przyszły przełożony. Atmosfera super - na luzie i bez stresu jednak wciąż rzeczowo i merytorycznie. Rozmawialiśmy o moich dotychczasowych osiągnięciach, oczekiwaniach wobec pracy na danym stanowisku oraz o moim doświadczeniu. Pytania proste i bez żadnych dziwnych haczyków ;) Potem opowiedziano mi nieco więcej o samej firmie i o stanowisku, na które aplikowałem. Rekruter opisał mi dość dokładnie zakres obowiązków z nim związanych. Padło też kilka dość prostych pytań związanych z firmą, więc warto się przynajmniej trochę z tego przygotować. Zawsze warto posiadać nieco wiedzy na temat firmy i stanowiska na jakie aplikujemy, bo jest to dobrze widziane przez pracodawców. Następnie zaproszono mnie na drugie spotkanie. Rozmawiałem na nim z jednym z pracowników z działu, w którym miałbym pracować. Była to już zupełnie swobodna rozmowa i miała chyba na celu sprawdzić czy dopasował bym się do danego działu . Po kilku dniach otrzymałem telefonicznie pozytywną odpowiedź.
  Moje odczucia po rozmowie są bardzo dobre więc polecam bo myślę, że warto spróbować.