Rhenus Contract Logistics

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Rhenus Contract Logistics

Rhenus Contract Logistics jest obecne na polskim rynku od roku 1995. Regionalne Centra Dystrybucyjne posiada w miastach takich jak: Poznań, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Błonie, Bydgoszcz, Łódź i Kraków.

Międzynarodowy koncern, w skład którego wchodzi Rhenus Logistics S.A., skupia ponad 460 oddziałów na całym świecie i zatrudnia około 25 tysięcy pracowników, którzy świadczą pełen wachlarz usług logistycznych.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Dla osób początkujących w tej branży

2016-04-17
anonimowo
Nie pracowałem w Rhenus bardzo długo, więc moja opinia będzie dość ograniczona. Tzn. ograniczona do tego jakie miałem obserwacje w tym krótkim czasie. Wypłaty dawali dość dobre, ludzie byli mili i pomocni, początkujący mógł się uczyć i rozwijać. Nie było źle mógłbym nawet powiedzieć, że polecam. Międzynarodowa korporacja dobrze pasuje do CV. Nawet albo raczej zwłaszcza jak się nic innego tam nie ma. Trzeba być tylko nastawionym na rotację ludzi bo nawet w tym moim krótkim czasie sporo się pozmieniało na różnych stanowiskach.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Magazynier (Praca)

2016-01-30
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz