Rhenus Contract Logistics

Transport / Logistyka

O Rhenus Contract Logistics

Rhenus Contract Logistics jest obecne na polskim rynku od roku 1995. Regionalne Centra Dystrybucyjne posiada w miastach takich jak: Poznań, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Błonie, Bydgoszcz, Łódź i Kraków.

Międzynarodowy koncern, w skład którego wchodzi Rhenus Logistics S.A., skupia ponad 460 oddziałów na całym świecie i zatrudnia około 25 tysięcy pracowników, którzy świadczą pełen wachlarz usług logistycznych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla osób początkujących w tej branży

anonimowo
Nie pracowałem w Rhenus bardzo długo, więc moja opinia będzie dość ograniczona. Tzn. ograniczona do tego jakie miałem obserwacje w tym krótkim czasie. Wypłaty dawali dość dobre, ludzie byli mili i pomocni, początkujący mógł się uczyć i rozwijać. Nie było źle mógłbym nawet powiedzieć, że polecam. Międzynarodowa korporacja dobrze pasuje do CV. Nawet albo raczej zwłaszcza jak się nic innego tam nie ma. Trzeba być tylko nastawionym na rotację ludzi bo nawet w tym moim krótkim czasie sporo się pozmieniało na różnych stanowiskach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Magazynier (Praca)

  Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Fajna rozmowa kwalifikacyjna, bo pytali mnie o same konkrety. Osoba, z którą miałem gadać chwilę się spóźniła. Nie było to jakieś straszne spóźnienie, w dodatku przeprosiła, więc zachowała się bardzo ok. Rozmowa szczera z prostymi pytaniami. Pan chciał wiedzieć gdzie wcześniej pracowałem, czy mam doświadczenie jako magazynier, czy lubiłem tę pracę i czemu zrezygnowałem. Miałem też podać swoje oczekiwania finansowe ile chcę na rękę za godzinę.

  Powiedział też, że praca jest na zlecenie i pytał, czy mi to nie przeszkadza. A i chciał wiedzieć, czy uważam się za dokładnego, bo u nich trzeba dobrze sprawdzać towar do wysyłki itp. Nie no bardzo wszystko w porządku. Pracy nie dostałem, chociaż nie wiem dlaczego.