Rawlplug Koelner

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Rawlplug Koelner

Rawlplug zajmuje się opracowywaniem rozwiązań z zakresu technik zamocowań: ich projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją. Wśród produktów wytwarzanych przez firmę znaleźć można: mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkty Rawlplug są nie tylko wysokiej jakości, są także trwałe i niezawodne.

Grupa Rawlplug działa obecnie na terenie całej Europy oraz na Bliskim Wschodzie, ale pracuje nad poszerzeniem swojego rynku wpływów. W Polsce funkcjonuje jako Rawlplug Koelner.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Jest szansa na rozwój

2016-03-11
anonimowo
Co mi się podoba w tej firmie - jest szansa na spory rozwój, dostaje fajne pieniądze adekwatne do obowiązków, pracujemy w normalnych godzinach bez dodatkowych godzin, można korzystać ze szkoleń i liczyć na pomoc "góry" gdy się pojawi taka potrzeba. Fajnie też mi się pracuje w międzynarodowym środowisku.

Ale jest rzecz, której mi brakuje - socjal i benefity. To bym chciał mieć dodatkowo do wypłaty.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Grafik (Praca)

2016-01-20
Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz