Rawlplug Koelner

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Rawlplug Koelner

Rawlplug zajmuje się opracowywaniem rozwiązań z zakresu technik zamocowań: ich projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją. Wśród produktów wytwarzanych przez firmę znaleźć można: mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkty Rawlplug są nie tylko wysokiej jakości, są także trwałe i niezawodne.

Grupa Rawlplug działa obecnie na terenie całej Europy oraz na Bliskim Wschodzie, ale pracuje nad poszerzeniem swojego rynku wpływów. W Polsce funkcjonuje jako Rawlplug Koelner.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest szansa na rozwój

2016-03-11
anonimowo
Co mi się podoba w tej firmie - jest szansa na spory rozwój, dostaje fajne pieniądze adekwatne do obowiązków, pracujemy w normalnych godzinach bez dodatkowych godzin, można korzystać ze szkoleń i liczyć na pomoc "góry" gdy się pojawi taka potrzeba. Fajnie też mi się pracuje w międzynarodowym środowisku.

Ale jest rzecz, której mi brakuje - socjal i benefity. To bym chciał mieć dodatkowo do wypłaty.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Grafik (Praca)

  2016-01-20
  Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Klasyczna rozmowa kwalifikacyjna dla grafików. Jak się jest w tej branży, wiadomo czego się spodziewać. Na początek prezentacja portfolio, omówienie konkretnych projektów, które ich zainteresują. Przy tym opowiadanie o firmach, dla których się to robiło i w których się było wówczas zatrudnionym.

  Portfolio w zasadzie przesądza o wszystkim i jakby największa część spotkania skupia się na portfolio właśnie. Z przyczyn dość oczywistych, nie ma co gadać, skoro wszystko widać. Opowiedzieć trzeba było tutaj tylko coś o sobie, czym się interesuje, co robię poza projektowaniem, dlaczego wybrałem taki zawód. Do tego jedno pytanie po angielsku, z tego co pamiętam o jedną z zaprojektowanych grafik.

  Pod koniec żeby obie strony miały jasny obraz, mowa była o oczekiwaniach finansowych, powodzie odejścia z poprzedniej firmy oraz o tym, kiedy mógłbym zacząć tworzenie dla nich.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz