Radiometer

Farmaceutyka / Medycyna, Przemysł / Produkcja

O Radiometer

Radiometer zajmuje się produkcją nowoczesnych rozwiązań przeznaczonych m.in. do poboru krwi, gazometrii oraz badań immunologicznych. Firma działa na rynku od 1935 roku, obecnie ma swoje oddziały w 30 krajach świata. Jeden z zakładów produkcyjno-badawczych należących do przedsiębiorstwa zlokalizowany jest w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Sporo się tam nauczyłam

Anonimowo
W Radiometer spędziłam ponad rok. To był dla mnie ważny okres w życiu, nabierałam doświadczenia i uczyłam się wykorzystywać wiedzę ze studiów w praktyce. Mam sentyment do pracy tam, ale zauważam też minusy. Nie podobało mi się, że czasem musiałam pracować po godzinach, a mimo to nie dostawałam jakiś bonusów do wypłaty za to. Brakowało mi też benefitów. Fajnie byłoby z czegoś skorzystać gdy już się jest po pracy np. z multisporta, a tam tego nie miałam. Na plus był zespół, w którym pracowałam, nie mogę narzekać, bardzo pomocni ludzie. Byłam też mega zadowolona z lokalizacji, teraz dojazd do pracy zajmuje mi nieco dłużej. Ogólnie to mogę polecić firmę, ale trzeba się przygotować, że czasem zdarzają się jakieś irytujące rzeczy w tej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Po tym jak przesłałem aplikację do firmy Radiometer dostałem od nich maila potwierdzającego. Po upływie kilku dni (dokładnie nie pamiętam ilu) dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. We wskazanym pokoju w siedzibie firmy czekał na mnie kierownik działu. Padały pytania o wykształcenie, poprzednią pracę i ogólnie o doświadczenie zawodowe, o osobowość i (to mi się nie spodobało, bo nie lubię o tym rozmawiać z obcymi mi osobami) kilka o sprawy osobiste. Kilka zdań wymieniliśmy również po angielsku. Drugim etapem było spotkanie z managerem i przyszłymi współpracownikami. Tu czekała mnie oprócz ponownego sprawdzenia angielskiego weryfikacja moich umiejętności z zakresu administracji. (był Excel i trochę pytań) Poza tym całkiem fajna, nieco luźniejsza rozmowa z zespołem. Wszystko przebiegło sprawnie, a poziom trudności nie był zabójczy. Jedyny minus to te kilka osobistych pytań na pierwszym etapie.