Quad Graphics

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Quad Graphics

Globalny zasięg

Quad/Graphics jest jedną z największych drukarni na zachodniej półkuli.  W swoich działach IT zatrudnia blisko 600 informatyków na 3 kontynentach: w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Europie. Nasz dział IT w Polsce to ponad 100 specjalistów w Pile oraz w nowo otwartym odziale w Gdańsku. Zatrudniamy m.in.: programistów i inżynierów oprogramowania, testerów oprogramowania, administratorów i analityków systemów informatycznych oraz specjalistów IT HelpDesk. 
Codziennie pracujemy nad tworzeniem i rozwojem oprogramowania dla naszych wszystkich lokalizacji na świecie. Cenimy sobie otwartość, innowacyjność, zaangażowanie i twórcze podejście do pracy.


Szkolenia i rozwój

Siłę i wartość naszej firmy stanowi każdy pracownik. Dlatego dbamy o to, aby zapewniać rozwój i nowe wyzwania. Już na samym początku kariery gwarantujemy specjalistyczne szkolenia i dostęp do potrzebnej wiedzy. To, co nas wyróżnia to wyjazdy treningowe do głównej siedziby Quad/Graphics w USA.


Zaawansowane technologie informatyczne

Nasi eksperci pracują w rozmaitych środowiskach oraz w oparciu o najnowocześniejsze technologie m. in.: ASP.NET MVC, C#, JAVA, VB.NET, C++, HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, Knockout JS, Bootstrap, DataTables JS, Oracle, MongoDB, iBatis, MS SQL, Sybase ActiveMQ, WCF Data Service, Android, iOS, Active Directory, System Center Configuration Manager, Windows PowerShell, Microsoft, Unix/Linux, Mac OS, Citrix, VMWare, Hyper-V, IBM, Dell, HP, Cisco, EMC, MS Windows Serwer, Linux Serwer oraz wiele innych.


Nasze działy

Obszar Software Development zajmuje się rozwojem oprogramowania i usług informatycznych dla Quad/Graphics. Specjalizuje się w kreowaniu rozwiązań dla fabryk i ich klientów na całym świecie. Centrum Technologii Informatycznych współpracuje ściśle z amerykańskimi ekspertami, koncentrując się na projektowaniu, tworzeniu, testowaniu oraz wdrażaniu oprogramowania w działach Media Solutions i Enterprise Business Solutions.


Dział Technical Services i End User Services to zarządzanie i rozwój globalnej infrastruktury IT oraz wsparcie techniczne dla końcowego użytkownika systemów. Nasi specjaliści zajmują się administracją wielodomenowego środowiska IT opartego na zaawansowanych technologiach. W codziennej pracy wspieramy kilkadziesiąt tysięcy użytkowników systemów informatycznych Quad/Graphics.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Fajna praca ale słabo płatna

2016-05-16
anonimowo
Mam mieszane uczucia co do tej firmy, z jednej strony można się nauczyć masy przydatnych rzeczy, z drugiej - bardzo słabo płacą. I to jest największy problem. Bo cała reszta wychodzi naprawdę fajnie i ludzie, i praca sama w sobie, ale skoro konkurencja płaci więcej, to czemu nie skorzystać?
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Software Developer (Praca)

2016-01-17
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PiłaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz