PromoHolding

Marketing / Reklama / PR

O PromoHolding

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, powiązanych kapitałowo i wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, od budowy stron i aplikacji, przez realizację kampanii zasięgowych i wizerunkowych, aż po druk materiałów marketingowych i organizację eventów. Nowatorska w tej branży struktura holdingowa oparta jest na sprawdzonym modelu zarządzania, wzorem największych i najlepszych przedsiębiorstw giełdowych. 


PromoHolding, w odróżnieniu od rynkowej konkurencji, składa się z wielu niezależnych firm. Każda posiada dedykowany zespół ekspertów, odrębne kierownictwo oraz indywidualną strategię rozwoju. Jednocześnie tworzymy jeden potężny organizm, który stworzony został z myślą o realizacji największych i najbardziej wymagających projektów marketingowych. • PROMOAGENCY - Agencja komunikacji marketingowej, specjalizująca się w zintegrowanych projektach, łączących akcje offline z online. Nasi eksperci wiedzą, w jaki sposób dotrzeć do potencjalnego odbiorcy, zwiększyć sprzedaż produktów i usług, wzmocnić rozpoznawalność marki lub zmienić jej wizerunek. Projektują skrojone na miarę kampanie wizerunkowe, reklamowe i sprzedażowe, które z sukcesem realizują cele biznesowe w wielu kanałach komunikacji jednocześnie. • PROMOPIXEL - Agencja interaktywna, projektująca nowoczesne serwisy internetowe. Nasi specjaliści to internetowi pasjonaci. Śledzimy najnowsze trendy, analizujemy je i wdrażamy najlepsze rozwiązania.
  Dzięki temu nasze projekty cechuje doskonała funkcjonalność i atrakcyjność wizualna. Wiemy, jak sprawić, aby strona www była miejscem, które zatrzyma użytkownika i zrealizuje postawione jej cele biznesowe. • PROMOTRAFFIC - Agencja interaktywna, projektująca nowoczesne serwisy internetowe. Nasi specjaliści to internetowi pasjonaci. Śledzimy najnowsze trendy, analizujemy je i wdrażamy najlepsze rozwiązania.
  Dzięki temu nasze projekty cechuje doskonała funkcjonalność i atrakcyjność wizualna. Wiemy jak sprawić, aby strona www była miejscem, które zatrzyma użytkownika i zrealizuje postawione jej cele biznesowe. • PROMOEVENTS - Agencja eventowa, organizująca konferencje oraz wydarzenia promocyjne. Dbamy o techniczną i estetyczną stronę imprez. Doświadczenie i pomysłowość naszych specjalistów zapewnią niezapomniane wrażenia. • PROMOGIRLS - Agencja hostess i modelek, specjalizująca się w obsłudze prestiżowych wydarzeń oraz akcji promocyjnych organizowanych w całej Polsce. Dbamy o to, aby każde wydarzenie, małe i duże, posiadało wyjątkową oprawę i styl. • AARA&RUKPLAST - Drukarnia offsetowa, wyspecjalizowana w druku premium oraz druku wysokonakładowym. Pracujemy w oparciu o bardzo wysokie wewnętrzne standardy. Dbamy o szybkość realizowanych zleceń, ich jakość i graficzny kunszt. • PROMOHOLDING SERVICES - Wewnętrzna spółka PromoHolding, która wspiera procesy biznesowe pozostałych naszych firm. Dzięki takiemu wyspecjalizowaniu, jesteśmy w stanie zadbać o komfort pracy pracowników Holdingu, co wprost przekłada się na jakość świadczonych przez nich usług. • PROMOHOLDING SALES - Spółka handlowa, która wspiera sprzedaż wszystkich podmiotów holdingu. Doświadczony zespół dba o procedury sprzedażowe w całej grupie kapitałowej. Dysponując wiedzą o wszystkich produktach, jakie oferuje PromoHolding, zapewnia klientom pełną obsługę i wsparcie w tworzeniu kampanii sprzedażowych, wizerunkowych i nie tylko.Łącznie zatrudniamy około 120 osób, dopiero zaczęliśmy się rozwijać, co nie przeszkadza nam być najszybciej rosnącą firmą tej branży w Polsce. Realizujemy cele dla 500 klientów rocznie, co w 2014 roku przyniosło nam 12,5 mln przychodu. 

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo polecam tego pracodawcę ;)

anonimowo
W tej pracy podobało mi się to, że miałem dużą samodzielność w działaniu. Jasne, generowało to więcej stresu, ale z drugiej strony nauczyło mnie to podejmowania decyzji.

Było sporo szkoleń, różnego typu, to też na plus. Miałem szczęście trafić na świetny zespół, więc nasza współpraca się dobrze układała, nie było żadnych spin większych.

Pieniądze zarabiałem dobre i właściwie jedyne rzeczy jakich się mogę czepiać to właśnie stres no i lekki chaos trochę “wyżej”.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy specjalista ds. ofertowania (stażysta) (Praktyka/Staż)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Na uczelni
Ogólny komentarz

Ja starałam się u nich tylko na staż, w dodatku prawie w ogóle nie miałam doświadczenia. W zasadzie myślałam, że nic z tego nie wyjdzie. Z jakiegoś powodu oddzwonili do mnie i chcieli się zobaczyć u nich w siedzibie.

Rozmowa z mojej perspektywy była stresująca, ale może to dlatego, że do tej pory nie uczestniczyłam w zbyt wielu takich rozmowach. Pytali mnie między innymi o to, dlaczego chcę się rozwijać w tym kierunku, czy mam pojęcie o reklamie, PR i marketingu, czy znam branżę Interactive, czy radzę sobie bez problemu z pisaniem różnych tekstów. Nie pamiętam wszystkich pytań, bo było ich sporo, ale z tego co czytałam w internecie, wyglądało to tak jak wszędzie. Może jak się chce dostać do nich na stałe jest jakoś inaczej.