ProLogis

Finanse / Ekonomia, Nieruchomości / Budownictwo, Księgowość / Audyt / Podatki

O ProLogis

Na polskim rynku ProLogis funkcjonuje od 1997 roku, zajmując się dostawą obiektów dystrybucyjnych, jest także wiodącym deweloperem powierzchni magazynowych w Europie. Dysponuje budynkami o powierzchni ponad 44 milionów metrów kwadratowych na całym świecie ponad 4400 klientom, wśród których znaleźć można przedsiębiorców wszelkiego typu.

W Polsce ProLogis dysponuje 25 parkami dystrybucyjnymi, na które składa się około 105 budynków magazynowych o łącznej powierzchni około 2 milionów metrów kwadratowych. Parki te zlokalizowane są w: Będzinie, Błoniu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Jankach, Nadarzynie, Piotrkowie Trybunalskim, Poznaniu, Rawie Mazowieckiej, Sochaczewie, Sosnowcu, Szczecinie, Teresinie, Warszawie i Wrocławiu.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest trochę do poprawki

2016-04-15
anonimowo
Moim zdaniem to taka korporacja z ludzką twarzą. Bo jest sporo plusów, jak chociażby wysoka pensja czy benefity i minusów, czyli tego, że pracownik jednak jest trochę anonimowy. I są problemy z komunikacją i biurokracją.

Ale poza tymi drobnymi wadami to jest dobrze, ludzie są fajni, sympatyczni, szczególnie na początki mi sporo pomagali…

Podsumowując, to jest nieźle, ale by mogło być lepiej ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz