Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

ProLogis

Finanse / Ekonomia, Nieruchomości / Budownictwo, Księgowość / Audyt / Podatki

O ProLogis

Na polskim rynku ProLogis funkcjonuje od 1997 roku, zajmując się dostawą obiektów dystrybucyjnych, jest także wiodącym deweloperem powierzchni magazynowych w Europie. Dysponuje budynkami o powierzchni ponad 44 milionów metrów kwadratowych na całym świecie ponad 4400 klientom, wśród których znaleźć można przedsiębiorców wszelkiego typu.

W Polsce ProLogis dysponuje 25 parkami dystrybucyjnymi, na które składa się około 105 budynków magazynowych o łącznej powierzchni około 2 milionów metrów kwadratowych. Parki te zlokalizowane są w: Będzinie, Błoniu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Jankach, Nadarzynie, Piotrkowie Trybunalskim, Poznaniu, Rawie Mazowieckiej, Sochaczewie, Sosnowcu, Szczecinie, Teresinie, Warszawie i Wrocławiu.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

niby fajnie, ale jest ciśnienie

Anonimowo
Pracowałem w ProLogis przez 2 lata i różnie wspominam tą pracę, ma mocne plusy, ale też spore minusy. Mają tam bardzo fajny pakiet socjalny i dobry system wynagrodzeń. Podobały mi się też warunki pracy i możliwość częstego korzystania z języka angielskiego. Zauważam znaczy progres, bo nauka to jedno, ale praktyka daje jeszcze więcej.
Z minusów mogę wymienić nadgodziny i kiepską atmosferę, zdarza się tu wyścig szczurów niestety…
Gdyby poprawić atmosferę i wymagać nieco mniej od pracowników, byłoby świetnie!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance