ProData Consult

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O ProData Consult

ProData Consult to międzynarodowa firma konsultingowa działająca od 1994 roku w branży IT. Przedsiębiorstwo posiada swoje oddziały w Kopenhadze - gdzie znajduje się także siedziba główna - w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Polsce i Holandii.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki dla freelancerów

anonimowo
Ja pracowałem jako freelancer, więc mogę ocenić firmę z poziomu takiej współpracy. I szczerze mówiąc nie mam im kompletnie nic do zarzucenia. W takiej formie współpracy najważniejszy jest dobry kontakt z ludźmi, którzy ci coś zlecają i to, żeby pieniądze były na czas zgodnie z umową. Tutaj w 100% tak było. Wiadomo, że się pracuje kiedy się chce byle wszystko zrobić zgodnie z terminem. Naprawdę z tą firmą nie miałem żadnych problemów a różnie to już bywało przy współpracy z innymi przedsiębiorstwami. Zasługują z mojej strony na bardzo dobrą opinię.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista SAS (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja miała w sumie trzy etapy, czyli wysłanie CV i dwie rozmowy. Jedna rozmowa z osobą z działu personalnego, HR czy jak inaczej go nazwać. Pani raczej nie znała się do końca na branży, więc zadawała takie ogólne pytania. Miałem np. powiedzieć coś o swoim doświadczeniu, czy wolę pracować w pojedynkę czy w grupie, gdzie znalazłem ich ogłoszenie i co wiem o firmie oraz od kiedy teoretycznie mógłbym zacząć pracę. Tak mniej więcej to przytaczam.

Później byłem u nich na drugiej rozmowie z moim przyszłym szefem. On zadawał już konkretniejsze pytania, bo w końcu sam siedzi w tym temacie. Najpierw trochę pogadaliśmy o doświadczeniu, ale tak konkretnie o znajomości SAS Base GL, o bazach danych i pracy np. z SQLem. Później jeszcze o ogólnych sprawach, ale to już przypominało to pierwsze spotkanie.