Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Logo Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
+ Dodaj opinię
Warszawa, Łódź
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Czy to Twoja firma?
PWPW S.A. jest jedną z najnowocześniejszych firm w branży security printing. Tworzymy bezpieczne i innowacyjne rozwiązania dla administracji, przedsiębiorców i każdego z nas. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników. W naszych zespołach spotkasz profesjonalistów z różnych dziedzin.Łączymy tradycję z nowoczesnością. Realizujemy innowacyjne zadania badawczo-rozwojowe, tak aby móc kreować najnowocześniejsze rozwiązania. Stale monitorujemy rynek w dziedzinie technologii oraz zabezpieczeń.

Rozmowy kwalifikacyjne w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

(6)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

6 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Specjalista ds administracyjno prawnych

Rekrutacja odbyła się:luty 2020, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

PWPW skontaktowała się ze mną telefonicznie po tym jak zaaplikowałem na portalu dla poszukujących pracy. Rozmowa telefoniczna była bardzo konkretna i zostałem zaproszony na spotkanie w siedzibie. Na plus ogromny zasługuje już sam kontakt przed spotkaniem, otóż zostałem dokładnie poinstruowany jak dotrzeć na miejsce, do którego wejścia kompleksu PWPW się skierować, by nie zabłądzić :) Cały czas byliśmy w kontaktcie telefonicznym i mailowym. Sama rozmowa rekrutacyjna trwała około godziny i przybiegła w bardzo dobrej atmosferze (naprawdę nie zdarzyło mi się to wcześniej), ale i była bardzo konkretna. Na tym etapie brali już udział bezpośredni zwierzchnicy w firmie. Duży nacisk został położony na wczesniejsze doświadczenia oraz edukację, dlatego osoby kandydujące powinny mieć realne CV i wiedzieć dokładnie co robiły wcześniej. To naprawdę wyjdzie na rozmowie:) Oczywiście został mi również przedstawiony dział w którym potencjalnie miałem pracować, struktura firmy, klarowne warunki pracy, benefity - wszystko to jest. Dla chcących aplikować polecam przygotować się do samego spotkania i poczytać o PWPW. Kilka dni później otrzymałem telefon, iż spółka chciałaby mi zaproponować współpracę. Wszystko zostało mi wyjaśnione i zaproszono mnie na kolejne spotkanie celem zebrania danych i dokumentów. Dostałem pełny prospekt co jest wymagane (świadectwa pracy, uczelni, zaświadczenie o niekaralności itp.) oraz szczegółowe instrukcje. Skierowany zostałem również na badania z zakresu medycyny pracy w LUXMED. Przed procesem rekrutacji miałem status osoby bezrobotnej i chciałem się starać o dofinansowanie ze stony PUP. Kadra PWPW bardzo mi w tym pomogła wystawiając promesę zatrudnia oraz udzielając porad odnośnie samego programu socjalnego. Należę do osób zorganizowanych i lubię jak i inni podobnie postępują. Działania ze strony PWPW były od początku do końca w pełni profesjonalne, propracownicze, wynagrodzenie zaproponowane określę jako bardzo konkurecyjne. Dzięki raz jeszcze dla kadr HRowych oraz dla wszystkich osób biorących udział w zrekrutowaniu mnie :) bardzo polecam

Rozwiń
Data dodania: 11.03.2020
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Stażysta

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2019, Warszawa

PRAKTYKA STAZ
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: 1-2 miesiące

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Dwa tygodnie po wysłaniu CV otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę w firmie. Osoby prowadzące rozmowę pytały o wykształcenie oraz odbyte wcześniej praktyki, jak i kompetencje i zainteresowania. Na drugim spotkaniu Pani psycholog przeprowadzała wymagane testy wielokrotnego wyboru. Proces przebiegł sprawnie i profesjonalnie.

Rozwiń
Data dodania: 11.03.2020
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Specjalista ds. zakupów

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2019, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: od 2 tygodni do miesiąca

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Na spotkanie zostałam zaproszona telefonicznie. Pierwszym etapem było spotkanie w firmie z rekruterem z działu HR oraz Z-ca dyrektora biura, do którego aplikowałam. Drugim etapem było spotkanie z dyrektorem biura oraz kierownikiem działu. Ostatnim etapem był test psychologiczny oraz rozmowa z panią psycholog. Pani rekruterka dwa ostatnie etapy zorganizowała tego samego dnia, aby szybciej i wygodniej przeprowadzić rozmowy. Wszystkie spotkania przebiegły w przyjaznej atmosferze. Podczas spotkań przedstawiono mi specyfikę pracy ze względu na rodzaj spółki oraz przedstawiono mi zakres obowiązków na stanowisku pracy. Na wszystkie moje pytania odpowiadano szczerze, co mogę potwierdzić po przepracowanym już ponad półrocznym okresie. Rozmowy były merytoryczne i związane z rodzajem wykonywanej pracy oraz zdobytym doświadczeniem. Podczas pierwszego spotkania poznałam szeroki zakres dodatkowych benefitów oferowanych przez pracodawcę. Na drugim spotkaniu poznałam zakres prac na stanowisku i co jest dla mnie bardzo ważne na każde z moich pytań uzyskałam pełną i satysfakcjonującą odpowiedź. Na spotkaniu z panią psycholog zostałam ponownie poproszona o przedstawienie przebiegu mojej kariery zawodowej oraz o wykonanie testu osobowości w formie papierowej. Od pierwszego spotkania do podpisania promesy zatrudnienia minęły 3 tygodnie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jednym z czynników jaki spowodował moją chęć podjęcia pracy w firmie był sposób przeprowadzenia rozmów i cały proces rekrutacji. W czasie poszukiwania pracy brałam udział w wielu rozmowach, po których otrzymywałam propozycję pracy, lecz ze względu na nieprzyjemną atmosferę podczas rekrutacji nie zdecydowałam się podjąć zatrudnienia. W Wytwórni od pierwszego telefonu traktowana byłam z szacunkiem, sympatią i po partnersku. Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że składając aplikację oferowana była umowa na zastępstwo, a finalnie zaproponowano mi pełną umowę o pracę (nie na zastępstwo).

Rozwiń
Data dodania: 10.03.2020
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: administracja

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2019, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Od początku do końca czułam się zaopiekowana. Dostałam potwierdzenie terminu spotkania, z podanym adresem i na kogo mam się powołać. W spotkaniu udział wzięły dwie Panie, jedna z Pań była z działu HR, druga Pani była z zespołu, do którego była prowadzona rekrutacja. Bardzo rzeczowa i konkretna rozmowa. Opowiedziano mi o strukturze firmy, o tym jak wyglądają zadania, obowiązki na tym stanowisku. Kolejno Panie chciały się dowiedzieć coś o mojej osobie, moim doświadczeniu, zadawały pytania o umiejętności jakie były wymagane w konkretnym obszarze. Całe spotkanie odbyło się w luźnej atmosferze. Dosyć szybko potem dostałam zaproszenie do kolejnego etapu, jakim było spotkanie z psychologiem, gdzie w głównej mierze chodziło o wypełnienie testów dotyczących mojego stylu pracy oraz mojej motywacji. Sam proces rekrutacyjny bardzo przyjemny i przede wszystkim komunikacyjny, na każdym etapie wiedziałam co się dzieje z moją kandydaturą.

Rozwiń
Data dodania: 10.03.2020
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Kierownik Zespołu

Rekrutacja odbyła się:listopad 2017, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: 1-2 miesiące

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Najpierw spotkanie i rozmowa dotycząca moich kompetencji i kwalifikacji a następnie informacja o tym, co miałabym na danym stanowisku robić. Jakie przede mną stoją wyzwania - jeżeli oczywiście obie strony zdecydują się na współpracę. Drugi etap rekrutacji to testy kompetencyjne - dość szczegółowe i rozbudowane, ale bardzo ciekawe :) Po kilku tygodniach, kiedy myślałam, że już po wszystkim, dostałam telefon z ofertą pracy. Spotkaliśmy się raz jeszcze, żeby dogadać szczegóły i po nowym roku zaczęłam pracę :) Jestem tu do dzisiaj i nie żałuję a nawet polecam :)

Rozwiń
Data dodania: 10.03.2020
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Anonimowo

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2018, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Jakiś tydzień po wysłaniu swojego cv do PWPW otrzymałem od nich telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Spotkanie było bardzo przyjemne i w pełni profesjonalne. Pytania zaliczyłbym raczej do puli tych standardowych i wszystkim dobrze znanych. Pani pytała oczywiście o moje wykształcenie i dotychczasowy przebieg mojej kariery zawodowej. Część pytań dotyczyła oczywiście moich kompetencji, które są niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikowałem. Potem przeprowadziła ze mna krótką rozmowę po angielsku, ale nie było to nic problematycznego. Na koniec zostałem poproszony o wykonanie małego zadania sprawdzającego poziom mojej wiedzy z wymaganego obszaru. W ramach drugiego etapu zostałem zaproszony na rozmowę z dyrektorem obszaru, do którego aplikowałem. Pan opisał mi dokładniej strukturę firmy, moje stanowisko i zakres obowiązków, a na końcu przedstawił mi ofertę zatrudnienia. Wszystko przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie także jak najbardziej polecam.

Rozwiń
Data dodania: 04.04.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie 1