Polska Grupa Farmaceutyczna

Farmaceutyka / Medycyna

O Polska Grupa Farmaceutyczna

Pelion Healthcare Group - dawniej Polska Grupa Farmaceutyczna - funkcjonuje na rynku już od 24 lat. Dziś to jedno z najważniejszych przedsiębiorstw działających w branży ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Usługi, które świadczy Pelion, obejmują wszystkie możliwe rodzaje dystrybucji, zarówno hurtowy, jak i detaliczny oraz szpitalny.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca dla studenta

Doradca Klienta
W takiej pracy jak moja wiele zależy od tego z kim się pracuje. I mam tu na myśli zarówno przełożonych jak i klientów. Dobry przełożony wie, ile da się zrobić i nie wymyśla celów, które są nie do zrealizowania, a klienci to jak klienci, jeden się trafi normalny a do drugiego strach podejść. Różnie to bywa ;) Ogólnie to praca na plus, stawki niezłe, lepsze niż u konkurencji, moja ekipa w porządku, szkolenia mamy regularnie choć też są bez szału. Ale dla studenta super, szczególnie że grafik można w miarę dostosować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży reklam internetowych (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Case study
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Dodatkowe Projekty, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu wszystkich dokumentów zostałam zaproszona na spotkanie z osobami z działu personalnego. W trakcie rozmowy telefonicznej zostałam uprzedzona, że poproszą mnie także o wypełnienie jakiś testów.

Rzeczywiście, gdy zjawiłam się na miejscu, oprócz odpowiedzi na pytania musiałam jeszcze uzupełnić test psychologiczny (w nazwie miał chyba coś o osobowości) i drugi test, który chyba miał ocenić moje predyspozycje do tego zawodu. Pytania, jak to zwykle na rozmowie bywa, dotyczyły znajomości rynku i klientów, do których miałaby dotrzeć potencjalna reklama, doświadczenia w tym zakresie, zdolności do tworzenia ofert handlowych i inne tego typu. Było całkiem ok, chociaż dość długo to trwało.

W trakcie spotkania poinformowali mnie, że jeśli dostanę się dalej, dadzą znać. Zadzwonili chyba po kilku dniach żeby zaproponować mi drugą rozmowę. Wówczas poznałam przyszłego przełożonego, który nomen omen zadawał podobne pytania, jak te wcześniej. Przy okazji jeszcze powiedział mi o warunkach zatrudnienia i ogólnie o wymaganiach, jakie stawiają ludziom takim, jak ja. Podsumowanie: sympatycznie, całość na 4+.