PKP Energetyka

Energetyka / Surowce

O PKP Energetyka

PKP Energetyka to prywatny sprzedawca energii. Firma pojawiła się na polskim rynku w roku 2001 dzięki wydzieleniu Dyrekcji Elektroenergetyki Kolejowej przez prywatyzację sieci energetycznych z PKP. Teraz to jedna z największych spółek tego typu w kraju, nie tylko pod względem przychodów, lecz także wielkości sprzedaży. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi zasilaniem sieci trakcyjnej polskiej kolei.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W pewnym sensie się powtórzę

2017-02-17
Elektromonter
Powtórzę się w stosunku do tych opinii które już tu są. Zgadzam się w stu procentach problemem była i zakładam nadal jest kasa. Za mało płacą i tyle w tym temacie. Jak chcą trzymać sensownych ludzi powinni płacić więcej.

Druga rzecz z którą się zgodzę to atmosfera która rzeczywiście była fajna i przyjemna. Co mogę powiedzieć od siebie to, że praca była stabilna dawało się pokazać swoje umiejętności przy tym odpowiadał mi jeszcze czas pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. ochrony środowiska (Praca)

  2015-12-28
  Branża: Rolnictwo / Och. ŚrodowiskaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2015
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Z tego co wiem, ta firma różnie prowadzi procesy kwalifikacyjne, u mnie była to aplikacja i dwie rozmowy. Pierwsza rozmowa bardziej sprawdzała czy wiem, co napisałam w CV. Na początek ogólne pytania związane z doświadczeniem i ukończonymi studiami. Pani, z którą rozmawiałam była ciekawa jakie mam oczekiwania, gdzie się widzę za jakiś czas oraz dlaczego wyrzucili mnie z poprzedniej firmy. Wszystko w miłej atmosferze, chociaż momentami za mocno drążyła i dopytywała.

  Druga rozmowa to spotkanie z panem, który miał zostać moim przełożonym. Znowu powtórka z pytań o doświadczenie, chociaż pan był bardziej zorientowany w temacie i zadawał konkretniejsze pytania. Do tego testował moją wiedzę, ale pytał o oczywiste sprawy. Stosunkowo krótko to trwało, wyszłam po ok. 15 minutach.