Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

PKF Consult

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O PKF Consult

PKF to obecnie jedna z największych firm audytorsko-konsultingowych w kraju. Przedsiębiorstwo działa od ponad 20 lat - rozpoczynało od jednego biura w Warszawie, a dziś posiada również placówki w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Opolu i w Poznaniu.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne początki

anonimowo
Znając życie ktoś, kto ma już porządne doświadczenie nie będzie chciał przyjść za takie pieniądze jak oferowali swojego czasu w PKF. Firma była maksymalnie nastawiona na młodych pracowników bez większego doświadczenia którzy w ramach tej pracy mieli to doświadczenie zdobywać i się uczyć. Tak się to jak najbardziej sprawdza i z taką myślą można wybierać tą firmę na fajne początki. Głównie chodzi też o to, że miło się pracowało w tej atmosferze i że pozwalali na elastyczny czas pracy co jakby nie patrzeć jest bardzo dużą wygodą dla pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant w dziale audytu (Praktyka/Staż)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Chciałem się dostać do PKF na praktyki. Zadzwonili do mnie, proponując mi rozmowę kwalifikacyjną niedługo po wysłaniu dokumentów (i CV i list motywacyjny). Samo spotkanie u nich było normalne jak każda rekrutacja. Tyle że trzeba było powiedzieć coś o sobie po angielsku i tam jeszcze o coś dopytywali w tym języku. Nie ma się co dziwić, bo w ogłoszeniu napisali wprost, że szukają kogoś z komunikatywnym angielskim.

Tak poza tym chcieli wiedzieć czemu szukam praktyk, na jakich jestem studiach, jak jest u mnie z obsługą Worda i Excela, ile godzin tygodniowo mogę być dyspozycyjny i czy w razie czego mogę wyjeżdżać służbowo. Ogólnie same pytania, których się spodziewałem. Powiedzieli też czego oni oczekują i jakie byłyby dokładnie moje zadania