PGB Human Resources

Human Resources

O PGB Human Resources

PGB Human Resources to firma zajmująca się doradztwem personalnym. Za główny cel stawia sobie dostarczanie pracodawcom fachowców i utalentowanych specjalistów. Do jej zadań należy także projektowanie rozwiązań służących do zarządzania talentami.

Na zespół PGB składa się 40 konsultantów, pracujących w pięciu oddziałach w Polsce. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie i posiada wykształcenie w sektorze HR i doświadczenie zawodowe.

W Krajowym Rejestrze Sądowym firma figuruje od roku 2010, jako firma oferująca szeroko rozumiane rozwiązania personalne.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pewnie może być lepiej

Konsultant ds. Rekrutacji
Zapewne są miejsca, w których może być lepiej. Co ja mogę uznać za fajne po pracy dla PGB to jedynie fakt zdobywania doświadczenia w rekrutacji oraz niesamowicie pozytywnych ludzi, z którymi przyszło mi właśnie w tej firmie pracować.

Co mi się nieszczególnie podobało to ściśle przestrzegane godziny pracy jakby nie można było sobie pozwolić przynajmniej na małą elastyczność, niskie pensje nawet dla początkujących ludzi, tylko i wyłącznie umowy o dzieło oraz częste wymienianie się zespołów. Ludzie mają powody do odejścia więc odchodzą szukając lepszych wynagrodzeń przede wszystkim
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance