Pfleiderer

Przemysł / Produkcja

O Pfleiderer

Pfleiderer zajmuje się produkcją materiałów na bazie drewna - między innymi płyt meblowych, blatów kuchennych czy laminatów. Produkty tej firmy znane są we wschodniej i południowej części Europy, a także w Skandynawii. Pfleiderer jest częścią koncernu Pfleiderer AG.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce, dobrze zorganizowana firma

Specjalista ds. obsługi klienta
Jako pracodawca w zasadzie nie mieli dla mnie wad. Może lokalizacja biura nie była świetna i nie dawali tych dodatków pozapłacowych, ale to taki minus, który nie ma wielkiego znaczenia.

Ważniejsze było to, że dało się fajnie zarobić, że atmosfera była miła i koleżeńska, że się można było rozwijać, awansować, pracować w elastycznych godzinach, że się miało dobre narzędzia pracy i że to wszystko było dobrze ogarniane przez ludzi na górze.

Polecałabym pracę tam z tych wszystkich względów wymienionych wyżej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Media Content Specialist (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Byłam na rekrutacji na spotkaniu dotyczącym pracy w tej firmie w charakterze Media Content Specialist. Podczas rozmowy poza tym, że musiałam pokazać, że umiem angielski - powiedzieć kilka zdań w tym języku - to nic innego szczególnego się nie wydarzyło.

Oczywiście odpowiadałam na pytania z różnych zakresów - doświadczenia, wiedzy marketingowej, e-commerce, umiejętności obsługiwania programów np. CRM, SAP, HTML, MS Office, dyspozycyjności, oczekiwań, kreatywności, tworzenia tekstów. Przepytali mnie bardzo dokładnie. Podobno przeważnie robią nawet więcej spotkań, bo 2 to u nich norma. Tak gdzieś przeczytałam. Ja na swojej skórze doświadczyłam tylko jednego.