PEKAES

Transport / Logistyka

O PEKAES

PEKAES S.A. od 1958 roku zajmuje się świadczeniem usług transportowych. Firma jest jednym z największych polskich operatorów logistycznych. Z centrali w Błoniach zarządza 20 terminalami, 5 magazynami oraz punktami spedycji morskiej i lotniczej w całej Polsce. Od 2004 roku PEKAES jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla chcących się rozwijać

anonimowo
Wszystko zależy od punktu widzenia a dokładniej czy się pracuje w centrali czy np. jako spedytor. Centrala ma dużo pozytywnych stron zaczynając od atmosfery, przez benefity, godziny pracy, możliwości rozwijania skrzydeł aż po szansę awansowania.

Co mogłoby być lepiej to na pewno pensje i szkolenia. Inwestycja w pracownika procentuje. W centrali jest też na pewno większy stres niż gdzie indziej i z tym trzeba się liczyć przychodząc do pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: BłonieTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Niestety albo stety miałam pojedyncze spotkanie w sprawie pracy w tej firmie. W związku z tym co piszą o rekrutacjach nie przedostałam się na etap rozmów z menadżerem, utknęłam gdzieś w wywiadzie z kandydatem tzn. na spotkaniu z osobą z działu rekrutacji. Sama po tym spotkaniu miałam mieszane uczucia, niby mi się podobało, ale nie do końca. Nie potrafię powiedzieć dlaczego, ponieważ pytania jak najbardziej wydały mi się odpowiednie. Na przykład zostałam zapytana o powód zmiany pracy, dotychczasowe doświadczenie w zawodzie, umiejętności związane z obsługą programów Word, Excel, programów kadrowo- płacowych, chęć do dalszej nauki i rozwoju czy o umiejętność do pracy pod presją czasu. Mogę udzielić małej rady, że powinno się przygotować przynajmniej dwa swoje pytania, na które to osoba z firmy będzie mogła odpowiedzieć.