Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

PBP Enamor

Przemysł / Produkcja, Handel i Usługi

O PBP Enamor

Enamor Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dedykowanych dla branży morskiej i przemysłu obronnego. Firma należy do Grupy ENAMOR, w której skład wchodzą Enamor Sp. z o.o., Enamor System Sp. z o.o. oraz Enamor International Sp. z o.o.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie jest źle

anonimowo
Pracuję w PBP Enamor już dwa lata, więc coś tam o firmie wiem. Nie jest idealnie, bardzo źle też nie. Może zacznę od dobrych stron. Pracując tu czuję, że to bardzo solidna firma i nie boję się o swoje stanowisko. Bardzo cenię sobie to, że pieniądze są zawsze wypłacane na czas, bo dziś różnie z tym bywa… Ludzie, z którymi pracuję są w porządku, atmosfera jest bez zastrzeżeń. Jak trzeba coś załatwić czy to z kolegami z pracy, czy z przełożonym nigdy nie ma problemów. Bardzo odpowiada mi też system pracy. Nie podoba mi się brak jakiś fajnych benefitów, nie ma np. karty MultiSport. No i czasem stresujące jest to, że pomyłkę liczy się w Euro… Taka praca. Jak się ma ambicje to raczej nikt nie blokuje awansu. To chyba tyle z ważniejszych kwestii, ja jestem całkiem zadowolony.

Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  asystentka (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Aplikowałam na stanowisko asystentki. Nie wspominam najlepiej tej rekrutacji, bo nie lubię, gdy są wieloetapowe. Po wysłaniu CV zostałam zaproszona na pierwsze spotkanie. Czekała mnie rozmowa z kierownikiem. Ten etap przebiegał raczej podobnie do każdej rozmowy o pracę. Następnego dnia rozmowa z dwoma prezesami i kierownikiem. Tu część pytań średnio mi się podobała, bo pytano mnie o kwestie mieszkania, czy wynajmuje, z kim itp. po prostu nie lubię tego rodzaju rozmów z obcymi osobami. Poza tym w porządku. Reszta pytań znów o wykształcenie, umiejętności, doświadczenie. Czekał mnie jeszcze jeden etap mianowicie test ze znajomości Excela. Cóż… Na tym etapie moja rekrutacja się zakończyła, więc nie wiem, czy był to ostatni, czy jest coś jeszcze. Poza tymi kilkoma pytaniami wszystko zwyczajnie.