Palantir

Badania i Rozwój, Doradztwo / Konsulting
brak

O Palantir

Palantir Technologies to amerykańska firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, specjalizująca się w analizie danych. Na rynku funkcjonuje od roku 2004 - na początku obsługiwała agencje federalne, później rozszerzyła świadczenie udług na służby państwowe, samorządy i prywatne firmy branży finansowej i zdrowotnej.

Najbardziej znany produkt firmy, program Palantir Gotham jest wykorzystywany przez analityków antyterrorystycznych do wykrywania zagrożenia terrorystycznego

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dla lubiących wysokie obroty

Anonimowo
Cóż, spora odpowiedzialność i niekiedy stresik. Firma jest międzynarodowa i to się odczuwa. Możliwości do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy są przeogromne! W Palantirze pracują ludzie z różnych stron świata, bardzo zaangażowani, niekiedy pasjonaci. Praca na tym stanowisku wymaga ode mnie zaangażowania i czasem nieco wchodzi mi w czas prywatny, ale praca w firmie tej rangi przecież wymaga pewnych wyrzeczeń. Są możliwości obycia się z angielskim na wysokim poziomie. No i jest darmowy lunch. Praca dla osób odpornych na stres i lubiących gdy dużo się dzieje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie posiłków