OTTO Work Force Polska

Human Resources

O OTTO Work Force Polska

OTTO Polska to część Grupy OTTO, działającej na skalę europejską. Zajmuje się głównie świadczeniem usług w zakresie doradztwa personalnego. W zakres tych usług wchodzą: optymalizacja procesów kadrowych, pośredniczenie w zatrudnianiu pracowników oraz prowadzenie biur rekrutacyjnych w Polsce i Europie.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowatorskim podejściem pozwalają na efektywne działania i sprawiają, że firma ciągle się rozwija.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem fajnie :)

Konsultantka
Pracy na pewno nigdy nie zabraknie i nie będzie czasu żeby się nudzić to mogę zagwarantować znając tą firmę ;) Fajni młodzi ludzie, duże tempo zdobywania doświadczenia i sympatyczna atmosfera - to było dla mnie bardzo ważne w tej pracy.

Oczywiście ciężko pominąć kwestię wynagrodzenia, które było dobre i benefitów - wszystkie podstawowe, które teraz są standardem dostawaliśmy :)

Taka ilość pracy może przytłaczać albo przerażać. Ale nie ma co się zrażać tylko trzeba robić swoje. Momentami przy tym wszystkim pojawiają się problemy z komunikacją i to do poprawy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy