Onet

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Onet

Jesteśmy częścią Grupy Ringier Axel Springer Media AG - wiodącej spółki multimedialnej w Europie Środkowej i Wschodniej. W Polsce prowadzi ona działalność pod egidą Grupy Onet-RAS Polska, do której należą spółki: Ringier Axel Springer Polska, Onet, Media Impact Polska i DreamLab.
W portfolio Grupy znajdują się m.in: Onet, Business Insider Polska, Noizz, Sympatia.pl, VOD, Plejada, oraz tytuły: Fakt, Newsweek, Przegląd Sportowy, Auto Świat i Komputer Świat.

Jesteśmy liderem. Nasi Pracownicy mają nieograniczone perspektywy, wyzwania i odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Dzięki wiodącej pozycji na rynku wydawniczym, internetowym i technologicznym gwarantujemy szerokie możliwości rozwoju specjalistom w wielu dziedzinach. Studentom oferujemy ciekawy program praktyk.

Cenimy i szanujemy różnorodność punktów widzenia. Wierzymy, że otwartość na poglądy innych i chęć wspólnej dyskusji są zdrowymi fundamentami współczesnej kultury, a także warunkiem rozwoju firmy.


Dołącz do nas!

Nowe OpinieDodaj

3.4

Typowe miejsce nakierowane na zdobycie doświadczenia

2017-03-20
anonimowo
Zapewne nie taka była idea, ale tak wyszło, że Onet jest super przystankiem w zawodowej karierze na określony czas. Po tym określonym, dla każdego innym czasie, ludzie zaczynają sobie zdawać sprawę, że zarobki są za małe, jest za bardzo korporacyjnie i że można przecież mieć więcej. Wtedy się odchodzi. Tak mniej więcej to wyglądało za moich czasów w moim zespole.

Onet ratowała wtedy wielkość marki i to jak mocno jest znana na rynku, atmosfera jaka panowała u nas w tamtym okresie i dość dogodne godziny pracy. Do powrotu nikt by mnie nie namówił co nie zmienia faktu, że takiego doświadczenia do życiorysu nie da się zdobyć nigdzie indziej.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Redaktorka (Praca)

2017-02-23
Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz