Onet

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka, Internet / E-commerce

O Onet

Jesteśmy częścią Grupy Ringier Axel Springer Media AG - wiodącej spółki multimedialnej w Europie Środkowej i Wschodniej. W Polsce prowadzi ona działalność pod egidą Grupy Onet-RAS Polska, do której należą spółki: Ringier Axel Springer Polska, Onet, Media Impact Polska i DreamLab.
W portfolio Grupy znajdują się m.in: Onet, Business Insider Polska, Noizz, Sympatia.pl, VOD, Plejada, oraz tytuły: Fakt, Newsweek, Przegląd Sportowy, Auto Świat i Komputer Świat.

Jesteśmy liderem. Nasi Pracownicy mają nieograniczone perspektywy, wyzwania i odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Dzięki wiodącej pozycji na rynku wydawniczym, internetowym i technologicznym gwarantujemy szerokie możliwości rozwoju specjalistom w wielu dziedzinach. Studentom oferujemy ciekawy program praktyk.

Cenimy i szanujemy różnorodność punktów widzenia. Wierzymy, że otwartość na poglądy innych i chęć wspólnej dyskusji są zdrowymi fundamentami współczesnej kultury, a także warunkiem rozwoju firmy.


Dołącz do nas!

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Typowe miejsce nakierowane na zdobycie doświadczenia

anonimowo
Zapewne nie taka była idea, ale tak wyszło, że Onet jest super przystankiem w zawodowej karierze na określony czas. Po tym określonym, dla każdego innym czasie, ludzie zaczynają sobie zdawać sprawę, że zarobki są za małe, jest za bardzo korporacyjnie i że można przecież mieć więcej. Wtedy się odchodzi. Tak mniej więcej to wyglądało za moich czasów w moim zespole.

Onet ratowała wtedy wielkość marki i to jak mocno jest znana na rynku, atmosfera jaka panowała u nas w tamtym okresie i dość dogodne godziny pracy. Do powrotu nikt by mnie nie namówił co nie zmienia faktu, że takiego doświadczenia do życiorysu nie da się zdobyć nigdzie indziej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Redaktorka (Praca)

Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa w prosty sposób sprawdzała moje umiejętności językowe jeżeli chodzi o język angielski i to, jak potrafię się w nim wypowiadać. Innych języków obcych nie znam na tyle, żeby się tym chwalić, chociaż zapewne gdybym znała, chcieliby sprawdzić również to.

Oczekiwano ode mnie, że opowiem ze szczegółami o własnym doświadczeniu redakcyjno-dziennikarskim, wyjaśnię, dlaczego wybrałam taki zawód, z jakiego powodu chciałabym przejść do Onetu, czy lubię i umiem wyszukiwać ciekawe tematy, na które można napisać oraz jak oceniam swoją orientację w modnych obecnie mediach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Miałam za zadanie wykazać się również wiedzą na tematy bieżące, co w takiej pracy wydaje się być oczywiste. Chcieli usłyszeć ode mnie również, jakie są moje oczekiwania, w tym także finansowe.