OCRK

Transport / Logistyka

O OCRK

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców (OCRK Sp. z o.o. sp. k.) zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych dla firm z branży TSL - głównie rozliczaniem czasu pracy kierowców, prowadzeniem dokumentacji kadrowej i płacowej oraz doradztwem telefonicznym. Przedsiębiorstwo posiada siedzibę w Bielsko Białej, gdzie zatrudnia ponad 200 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ja im daje 4 za wszystko

Konsultantka
Nie wiem czy trzeba pisać coś jeszcze skoro daje się taki tytuł. Jasne jest chyba, że OCRK było dobrym pracodawcą z różnych powodów.

Te najistotniejsze to pieniądze, godziny pracy i atmosfera. Trzy podstawowe rzeczy, na które zawsze patrzę jak się zastanawiam nad zmianą pracy albo jak czegoś nowego szukam.

Minusów dla mnie nie było. Żeby jeszcze coś do tej swojej opinii dorzucić powiem, że była karta sportowa. Zawsze to benefit dodatkowy, z którego można skorzystać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik biurowy (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: Bielsko-BiałaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy. Stanowisko nazywało się pracownik biurowy. W zakresie obowiązków wpisali, że chodzi o to, żeby ktoś wprowadzał dane, aktualizował i robił inne rzeczy w tym stylu. Zaaplikowałam i się odezwali żeby się umówić na rozmowę. Byłam na tej rozmowie i było ok.

Co chcieli wiedzieć zaznaczyłam w punktach. Tzn pytali mnie czy mam jakiekolwiek doświadczenie, jak sobie wyobrażam pracę i czego oczekuję, ile chce zarabiać, czy umiem obsługiwać bez problemu komputer, jakie studia kończyłam i czy wiem coś o programie 4Trans i ich firmie. Tylko tyle.