Objectivity Bespoke Software Specialists

Nowe technologie / IT

O Objectivity Bespoke Software Specialists

Objectivity Bespoke Software Specialists to firma zajmująca się IT outsourcingiem i tworzeniem rozwiązań Win Win oraz tworzenie dedykowanych zespołów długoterminowych.

Objectivity Bespoke Software Specialists dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań zapewnia swoim klientom rzetelność i wysoką jakość. Takie podejście pozwoliło firmie stać się liderem na rynku IT.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca, niezłe pieniądze

Programista
To była fajna praca. Przede wszystkim: nowoczesne technologie, na których się pracowało, to na plus. Do tego benefity i wyjazdy służbowe :D Można było podszkolić sobie i skillsy techniczne i język dzięki temu, a szlifowanie kompetencji to zawsze fajna sprawa.

Jestem zadowolony z tej pracy, życie mnie rzuciło gdzie indziej, więc musiałem rozstać się z firmą, ale był to bardzo fajny czas w moim życiu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Quality Engineer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Właściwie jestem zadowolony z tej rozmowy. Byłem przygotowany, bo jednak siedzę w tym od dłuższego czasu, więc pytania z branży to był dla mnie banał. Pewnie inaczej, jak ktoś ma tylko książkową wiedzę, wtedy o wielu rzeczach się po prostu nie wie. Większość to jednak doświadczenie.

Ale od początku. Rozmowa odbyła się w firmie, musiałem chwilę porozmawiać po angielsku, ale w tej części to raczej była mowa o głupotach. Zainteresowania, coś tam, coś tam, nic istotnego, tyle tylko, żeby sprawdzić, na ile płynnie mówię.

Właściwa część rozmowy to pytania z wiedzy, tak jak pisałem wyżej. Nic specjalnie trudnego, jedynie taki poziom, żeby się zorientować w tym, na ile się znam na rzeczy.

Podobało mi się, że odpuścili maglowanie CV, lepiej jednak pogadać o konkretach, niż o tym, do jakiego chodziłem liceum.