O-I

brak

O O-I

Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2015 r. przychody O-I wyniosły 6,2 mld USD, a Spółka zatrudniała ponad 27 tys. osób w 80 zakładach w 23 krajach. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do odwiedzenia witryny o-i.com.

Ludzie kochają szkło a my wierzymy, że Glass Is Life™. O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, tradycyjne, przyczyniające się do poprawy wizerunku i wykonane z najwyższej jakości szkła opakowania dla wielu najbardziej znanych producentów piwa, wina, mocnych alkoholi, żywności, a także napojów bezalkoholowych. W celu wzmocnienia swojej pozycji rynkowej i możliwości produkcyjnych w Europie, O-I zainwestował ponad €420 milionów w latach 2013 - 2015 i kontynuję inwestycje w 2016 roku.


W Polsce O-I posiada dwie huty szkła w Jarosławiu i Poznaniu (Antoninek), a także europejskie centrum usług biznesowych (O-I Business Service Center), które zarządza scentralizowanymi usługami administracyjnymi dla działalności O-I w Europie. O-I w Polsce zatrudnia blisko 850 osób.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Inspektor Kontroli Jakości (Praca)

2017-01-13
Branża: Kontrola JakościMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moim zdaniem warto wiedzieć przed rekrutacją jak ona może wyglądać. Ja zawsze jak coś znajdę w internecie to czytam na temat firmy i tego jak rekrutują. To teraz sam coś napiszę i może ktoś skorzysta z tych moich doświadczeń.

No to sprawa wyglądała następująco. Po przesłaniu CV i listu motywacyjnego zadzwonili do mnie i wtedy miałem pierwszą krótką rozmowę na temat oczekiwań, doświadczenia i okresu od kiedy mogę teoretycznie zacząć. Po rozmowie dostałem bardzo prosty test z angielskiego. Po tych dwóch sprawdzeniach dopiero trafiłem na jako taką rozmowę kwalifikacyjną. Było to proste i niestresujące i dotyczyło tematu obsługi komputera, worda, excela, tego angielskiego ponownie, oczekiwań i umiejętności.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz