Novamedia Innovision

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Internet / E-commerce

O Novamedia Innovision

Misją firmy NOVAMEDIA jest projektowanie i produkcja finezyjnie prostych, niezawodnych urządzeń elektronicznych i aplikacji, optymalizujących pracę ludzi, tak by w pełni zaspokoić ich potrzeby.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dla ambitnych

anonimowo
Gdybym miał napisać opinie na temat tej pracy w jednym zdaniu brzmiałaby tak: To świetna praca, ale ciężka. Jako pracownik NI mogę brać udział w wielu niezwykle ciekawych projektach. To z pewnością praca dla osób ambitnych, którzy nie szukają spokojnej posady do „odbębnienia”. Na co dzień współpracuje właśnie z takimi ludźmi. Jest to bardzo rozwijające i już od dłuższego czasu dostrzegam progres w moich umiejętnościach. Idąc do tej pracy, wiedziałam, że każdego dnia czeka mnie wiele wyzwań, ale nie żałuję, że spróbowałam, bo radzę sobie. Płacą tak jak powinno się płacić zaangażowanym pracownikom – dobrze! Cóż minusy (jeśli tak to nazwać, bo zależy jak kto na to patrzy) to: napięte terminy i spora ilość stresu. Czasem pojawia się również problem z zarządzaniem. Myślę, że to ostatnie stanowi prawdziwie negatywną stronę tej pracy. Dwa wcześniejsze są wpisane w działanie każdej firmy, która daje duże możliwości i prężnie działa.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KaliszTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na szczęście była to jedna z tych miłych rekrutacji. Merytorycznie nie odbiegała za bardzo od reszty. Najpierw padły pytania o osobowość i miałem trochę opowiedzieć o sobie. Później, jak nietrudno się domyślić, rozmawialiśmy o moim wykształceniu i dotychczasowym przebiegu kariery. Padło też kilka pytań z wiedzy ogólnej. Pytano mnie również, dlaczego zdecydowałem się na aplikowanie na to stanowisko i jak sobie wyobrażam pracę na nim. Rozmowę wspominam bardzo ciepło. Choć niczym nie różniła się od wielu innych miłych rozmów, za każdym razem to fajne uczucie być potraktowanym przyjaźnie i z szacunkiem.