Nielsen Polska

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Nielsen Polska

Nielsen Polska Sp. z o.o. stanowi jedną z części międzynarodowego koncernu The Nielsen Company, który jest światowym liderem w branży marketingu. Cała korporacja działa w ponad 100 krajach świata, w tym także w Warszawie. Nielsen świadczy usługi zarówno międzynarodowym przedsiębiorstwom, jak i niewielkim lokalnym firmom, wychodząc z założenia, że kluczem do sukcesu jest innowacja w każdej sferze działania.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Taka fajna korporacja

2016-11-06
anonimowo
Z jednej strony korporacja pełną gębą z drugiej zapewnia świetne warunki dla pracowników. Ciężko być niezadowolonym w sytuacji gdy ma się wysokie wynagrodzenie, korzysta się ze szkoleń, pracuje się w elastycznym czasie, ma się benefity dodatkowe, a atmosfera w firmie tak bardzo nie przypomina korporacji.

Do tego, że skrupulatnie rozliczają każdą godzinę pracy można przywyknąć. Gorzej ze stresem przez niego odpadają ludzie, którzy sobie nie radzą. Mnie denerwował open space wiecznie słychać rozmowy. Wolę normalny system biurowy z podziałem na działy w osobnych pokojach.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz