Netcompany

4.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Netcompany

Netcompany od 1999 r. w Danii, a od 2005 w Polsce świadczy usługi informatyczne i konsultingowe w najważniejszych i jednocześnie krytycznych dla działalności przedsiębiorstw obszarach. Klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie prowadzenia i utrzymania systemów IT, zarówno w siedzibie firmy, jak i w chmurze. Netcompany od lat przyczynia się do wzmocnienia biznesu u swoich klientów, a wysoka jakość wykonanych projektów oraz dotrzymanie terminów realizacji jest naszą najważniejszą cechą. Netcompany charakteryzuje profesjonalizm połączony z szybkością oraz elastycznością w realizacji projektów. Inwestujemy w rozwój talentów pracowników i wspieramy ich potencjał, ponieważ wierzymy, że nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Świetna praca

2016-12-09
anonimowo
Świetna praca z bardzo dużą ilością bardzo różnych plusów. Pierwsza rzecz super atmosfera, ekstra wynagrodzenia, bardzo duża elastyczność w podejściu do pracowników, super kuchnia - owoce, przekąski, napoje dla każdego, pakiet medyczny i sportowy dla każdego, super biuro i jeszcze na dokładkę brak korporacyjności. Było się przez cały czas od kogo uczyć i z kim pracować.

Firma zasługuje na jak najlepszą opinię za to co daje swoim pracownikom. Rzadko kiedy można spotkać taki standard pracy.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz