Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Mostostal Warszawa

Nieruchomości / Budownictwo

O Mostostal Warszawa

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną o ponad 70-letniej tradycji na polskim rynku. Nasza historia sięga 1945 roku i rozpoczyna się odbudową mostu im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie. Obecnie realizujemy różnorodne projekty z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, ekologicznego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem jest Acciona S.A. – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30 000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre miejsce na zaangażowanych w swoją pracę

anonimowo
Mostostal to firma zdecydowanie dla ambitnych. Jak ktoś ma zamiar obijać się w pracy, to raczej nie tutaj. Obowiązków było dużo, ale dzięki temu można też było się rozwijać. Sporo się dzięki tej firmie nauczyłem i jestem im za to wdzięczny. Poza tym odpowiadało mi też wynagrodzenie. Zarobić można tam całkiem konkretnie, może nie na samym początku, ale z czasem na pewno. I w ramach dodatku można też zgarnąć kilka fajnych benefitów. Te kwestie zdecydowanie mi odpowiadały. A co mi się nie podobało? Głównie konieczność nadgodzin. Ja akurat po prostu wolę system pracy w określonych godzinach, więc zostawanie dłużej w firmie mnie trochę denerwowało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. umów (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: OpoleTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Moja rozmowa kwalifikacyjna w Mostostalu odbyła się dość szybko po przesłaniu dokumentów. Moim zdaniem było bardzo kompetentnie - konkretne pytania związane ze stanowiskiem. Na przykład - jak sobie radzę z dużą ilością danych do przetworzenia, na czym polegała moja praca w trzech poprzednich firmach, na jakim poziomie znam język angielski i niezbędne w tej pracy programy, ile wiem o prawie budowlanym, jak się czuję w pisaniu tekstów oficjalnych. Wszystko dotyczyło tych umiejętności, które wymienili w ogłoszeniu, co uważam za bardzo dobre.

Nie wybrali mojej kandydatury, ale i tak uważam, że warto było wziąć udział w takiej profesjonalnej rozmowie. Przynajmniej poinformowali mnie o wynikach rekrutacji, a nie zmuszali do czekania w nieskończoność na decyzję.