Mindshare

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Mindshare

Mindshare Polska realizuje kompleksowe strategie marketingowe dla wiodących polskich i międzynarodowych firm oraz korporacji.

Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym w zarządzaniu procesami marketingowymi, począwszy od analiz danych, poprzez opracowanie strategii i kreacji, aż po planowanie i zakup mediów. Dzięki takiemu podejściu, Klienci Mindshare otrzymują kompleksowe wsparcie na każdym z etapów realizowanych kampanii reklamowych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma super dla ludzi, którzy chcą się rozwijać

anonimowo
Jak dla mnie to tutaj trzeba być bardzo zaciętym żeby coś osiągnąć i trochę trzeba być pracoholikiem. Nadgodziny przynajmniej w moim przypadku to była absolutna norma. Nie żeby mi to bardzo przeszkadzało, ale po pewnym czasie każdy może przestać dawać radę. Niestety...

Wynagrodzenia w stosunku do ilości pracy w miarę + benefity takie podstawowe. Obciążenie terminami i ciągłe parcie na robienie więcej i więcej jak najbardziej było dla mnie to motywator, więc nie narzekałem.

W większości fajni ludzie pozytywnie nastawieni do życia + dużo szkoleń przydatnych w pracy tam i na później. W sumie ocena 3+ ode mnie
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa