Mindbox

Doradztwo personalne, Nowe technologie / IT

O Mindbox

Zapewniamy kompleksową obsługę firm od analizy wdrożeniowej i zdefiniowania procesów biznesowych, przez przeprowadzenie pełnego procesu wdrożeniowego, po obsługę i wsparcie po uruchomieniu systemu. Specjalizujemy się w produktach firm EPICOR i SAP.

Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest genialnie!

Programista
Praca w Mindbox to jedno z lepszych doświadczeń zawodowych jakie miałem w życiu. Pracuję tu dobrze od ponad roku i jestem ogromnie zadowolony. Na sam start firma robi ukłon w stronę kandydata w postaci dowolnej formy współpracy tj. umowa o pracę, kontrakt B2B i inne. Praca jest bardzo elastyczna, a to za sprawą zadaniowego charakteru pracy projektowej. Przy większości projektów istnieje również możliwość pracy zdalnej. Jeśli chodzi o kwestie rozwoju to nie mogłem lepiej trafić. Dlaczego? A no dlatego, że w Mindox można pracować przy mega ciekawych, dużych, międzynarodowych projektach na całym świecie, co pozwala nam zdobyć bezcenne doświadczenie na rynku globalnym. My zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności, a firma dba o to, żebyśmy brali udział w kolejnych projektach. Nie można tu z pewnością narzekać na brak ciągłości zleceń. Równie dużą wagę przywiązują do terminowości, co ułatwia pracę i umila życie, gdy dotyczy to pensji na koncie zawsze na czas ;) Zarobki, jak już przy nich jesteśmy, są zależne od stanowiska i naszego doświadczenia, ale juz od poczatku zna się możliwe widełki, co stanowi niezły czynnik motywujący.
Firma pokazuje również, że praca to nie wszystko i regularnie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników. Work/life balance na najwyższym poziomie. Ostatnim dodatkiem są benefity w postaci pakietu medycznego oraz karty multisport. NIe sądziłem, że trafię kiedyś na tak fajne miejsce pracy i mam nadzieję, że uda mi się rozwijać tu jak najdłużej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Programista (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na ogłoszenie o pracę w Mindbox wpadłem na jednej ze stron internetowych. Zainteresował mnie profil firmy dlatego postanowiłem wysłać swoje cv. Do tej pory nie żałuję tej decyzji. Telefon z firmy otrzymałem dosłownie kilka dni po przesłaniu cv i po krótkiej rozmowie “wstępnej” zostałem zaproszony na spotkanie w firmie. Cała rozmowa została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, ale co było dla mnie miłym zaskoczeniem, nie panowała sztywna stresująca atmosfera. Najpierw opisano mi dokładnie moje potencjalne przyszłe stanowisko i charakterystykę obowiązków z nim związanych. Opowiedziano mi również pokrótce o kilku innych stanowiskach, co było bardzo fajne bo pokazuje, że zależy im na jak najlepszym dopasowaniu nie tylko z ich perspektywy, ale również z perspektywy kandydata. Potem rozmawialiśmy o moich umiejętnościach, doświadczeniu itp. Warto przygotować się nieco z kwestii technicznych bo faktycznie wymagają takiej wiedzy i można się też spodziewać jakiegoś zadania rekrutacyjnego do wykonania. Z tego co wiem, to na każde stanowisko jest to inne zadanie. NIe jest to jednak nic trudnego i skomplikowanego, więc nie ma strachu. Wystarczy się przygotować i pomyśleć ;) Bardzo ważnym aspektem jest też znajomość języków obcych, dlatego część rozmowy była przeprowadzona w języku angielskim. Jeśli władacie nim na poziomie komunikatywnym to poradzicie sobie bez problemu. Słówek technicznych zawsze można nauczyć się z czasem.
  Po całym spotkaniu miałem bardzo pozytywne odczucia. Odpowiedź zwrotną z gotową ofertą pracy otrzymałem jakieś trzy dni po rozmowie, także nie musiałem długo czekać w zawieszeniu.