Miejskie Zakłady Autobusowe

Transport / Logistyka
brak

O Miejskie Zakłady Autobusowe

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. zajmują się przede wszystkim prowadzeniem komunikacji zbiorowej, w tym również naprawą istniejącego taboru i zakupem nowego. MZA w Warszawie posiada 4 oddziały przewozów - Woronicza, Kleszczowa, Ostrobramska, Stalowa i Redutowa.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierowca Autobusu (Praca)

2016-02-28
Branża: MotoryzacjaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie wiem czy można powiedzieć, że byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Po prostu zgłosiłam się do MZA z wypełnionym kwestionariuszem osobowym, który można pobrać ze strony i wydrukować. Oprócz tego trzeba jeszcze dostarczyć ksero prawa jazdy, świadectwa kwalifikacji zawodowej i orzeczenia od psychologa. Te dokumenty się składa osobiście i jak ma się 2 lata i więcej doświadczenia to przyjmują od razu.

Jak się podpisze umowę zrobi badania i dostarczy jeszcze jeden papier o niekaralności to się wybiera zajezdnię i pierwsze 5 dni jeździ z opiekunem. Po przejściu tego testu układają grafik i już się normalnie pracuje. Nie wiem jak jest jak ktoś nie ma doświadczenia, ale pewnie najpierw sprawdzają co umie.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz