Metsa Group

Przemysł / Produkcja

O Metsa Group

Metsä Group jest odpowiedzialną grupą działającą w branży drzewnej, której produkty sprawiają, że nasze codzienne życie jest wygodniejsze. Główne obszary biznesowe to wyroby z papieru stosowane w gospodarstwie domowym i przemyśle tj. opakowania, papier, pulpa, wyroby drewniane oraz drewno. Produkcja odbywa się w dziewięciu krajach a grupa działa w około 30 krajach. Siedziba mieści się w Espoo, w Finlandii.


Metsä Group SSC Gdańsk to centrum usług wspólnych. W centrum tym, zajmujemy się procesami finansowymi i księgowymi dla Metsa Group. Angażujemy się w rozwijanie kompetencji pracowników. Nowoczesna i otwarta kultura zarządzania jest dla nas bardzo ważna.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobrze mi się pracowało

anonimowo
Jakby na to nie patrzeć to korporacja z prawdziwego zdarzenia co niesie za sobą charakterystyczne plusy i minusy. Zaczynając od tych drugich jest to korporacyjność sama w sobie, lokalizacja, problemy komunikacyjne, ilość pracy przewidziana na jednego pracownika i stres.

Do plusów zaliczę z perspektywy byłego pracownika atmosferę, która panowała wtedy konkretnie w moim zespole, wysokość wynagrodzeń odpowiednią do stawek rynkowych, możliwość pracowania z domu oraz międzynarodowość firmy. Dzięki temu ostatniemu punktowi zdobywało się ciekawsze doświadczenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy