Metro Warszawskie

Transport / Logistyka

O Metro Warszawskie

Metro Warszawskie Sp. z o.o. Zajmuje się realizowaniem przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie oraz dbaniem o stan infrastruktury metra. Czuwa także nad rozbudową sieci warszawskiego metra. Właścicielem spółki jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa, odpowiedzialna praca

anonimowo
W posadach państwowych dobre jest to, że są stabilne. Metro będzie działać tak czy tak, nie zlikwidują go nagle i praca zawsze będzie. A warunki tej pracy to inna sprawa. Socjal jest niezły, za to plus, za to zarobki dosyć przeciętne. Ale regularne. To też się liczy. Poza tym praca spokojna (ale u nas wszystko zależy od działu, akurat u mnie jest więcej papierkowej roboty, a niektórzy to mają kocioł), ale odpowiedzialna. No i fajnie pracować przy tak dużym przedsięwzięciu. Poleciłbym pracę tutaj, a do szefów tylko zastrzeżenie, że może jednak zwiększyć pracownikom pensje?
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista do spraw przygotowania inwestycji (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szczerze to myślałem, że Metro będzie przeprowadzać bardziej formalną i dłużej trwającą rekrutację. Bardzo się zdziwiłem, gdy się okazało, że ograniczają się wyłącznie do jednej rozmowy. Trzeba przyznać, że bardzo konkretnej i profesjonalnej, ale tylko jednej.

Miło było porozmawiać z kimś, kto zna się na tematyce. Oczywiście na początek pytania były ogólne. Jakie mam wykształcenie? Czy wcześniej pracowałem nad takimi projektami? Na jakim poziomie kształtuje się moja znajomość pakietu Office? Czy znam angielski?

Następnie pojawiły się bardziej szczegółowe dotyczące obowiązków, jakie miałbym na tym stanowisku. Na przykład czy opracowywałem wcześniej informacje o inwestycjach albo czy tworzyłem wnioski o dofinansowanie z Unii? Zostałem bardzo dokładnie przepytany, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało