Merck

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Merck

Merck może się pochwalić blisko dwudziestoletnią historią w Polsce. Firma rozpoczęła działalność w 1992 r. i obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Sektor biznesu farmaceutycznego oferuje innowacyjne leki na receptę, preparaty OTC, jak również suplementy diety. Sektor biznesu chemicznego oferuje specjalistyczne produkty dla elektroniki, poligrafii, jak również dla przemysłów lakierniczego, kosmetycznego, spożywczego, farmaceutycznego i biotechnologicznego.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Okej praca

2016-10-12
Przedstawiciel Apteczny
Sporo firm zatrudnia przedstawicieli i to w różnych branżach np. FMCG, motoryzacji itp. Ja jakoś tak trafiałem, że pracowałem przede wszystkim w farmaceutyce. Zanim dotarłem do Merck jako takie porównanie już mogłem mieć.

Oczekiwałem od pracodawcy dobrego wynagrodzenia, socjalu, stosunku do pracownika i atmosfery. To jak najbardziej dostałem. Nawet dostałem więcej, bo jeszcze szkolenia na poziomie i normalne godziny pracy. Przeszkadzać może to, że to korpo i tego nie da się ukryć. I ewentualne problemy z awansami, ale to nie jest pozycja ani firma, w której gwarantują awanse.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz