Merck

Farmaceutyka / Medycyna

O Merck

Merck może się pochwalić blisko dwudziestoletnią historią w Polsce. Firma rozpoczęła działalność w 1992 r. i obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Sektor biznesu farmaceutycznego oferuje innowacyjne leki na receptę, preparaty OTC, jak również suplementy diety. Sektor biznesu chemicznego oferuje specjalistyczne produkty dla elektroniki, poligrafii, jak również dla przemysłów lakierniczego, kosmetycznego, spożywczego, farmaceutycznego i biotechnologicznego.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Okej praca

Przedstawiciel Apteczny
Sporo firm zatrudnia przedstawicieli i to w różnych branżach np. FMCG, motoryzacji itp. Ja jakoś tak trafiałem, że pracowałem przede wszystkim w farmaceutyce. Zanim dotarłem do Merck jako takie porównanie już mogłem mieć.

Oczekiwałem od pracodawcy dobrego wynagrodzenia, socjalu, stosunku do pracownika i atmosfery. To jak najbardziej dostałem. Nawet dostałem więcej, bo jeszcze szkolenia na poziomie i normalne godziny pracy. Przeszkadzać może to, że to korpo i tego nie da się ukryć. I ewentualne problemy z awansami, ale to nie jest pozycja ani firma, w której gwarantują awanse.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Startowałem na stanowisko administracyjne w Merck, bo bardzo chciałem zmienić poprzednią pracę. Jakiś czas po wysłaniu CV zadzwonił telefon i uzgodniliśmy termin rozmowy kwalifikacyjnej. W siedzibie firmie czekała na mnie rekruterka. Nie wspominam jej najlepiej. Cóż… może miała gorszy dzień, albo po prostu ma taki sposób bycia. Sprawiała wrażenie poddenerwowanej.
Część rozmowy była po angielsku. Pytania raczej typowe (wykształcenie, osobowość, doświadczenie zawodowe, plany na przyszłość). Padły ze dwa pytania, w których opisany zakres obowiązków nieco odbiegał od tego z ogłoszenia, ale od razu to sprostowaliśmy. W sumie rozmowa jakich wiele.