MediaMarkt

Sprzedaż, Zakupy

O MediaMarkt

Media Markt to pochodząca z Niemiec sieć supermarketów oferujących między innymi sprzęt RTV, AGD, komputery, multimedia itp. Na polskim rynku działa od ponad 10 lat, zatrudniając prawie 3500 pracowników w 53 sklepach. Firma należy do koncernu Metro Group, który posiada również sieci Makro, Real, M1 oraz Saturn. Główna siedziba na polskim rynek znajduje się w galerii handlowej Blue City w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Chyba coś się zmieniło

Sprzedawca/Doradca Klienta
Nikt nie zaznaczał benefitów dziwne.. może one są od niedawna albo nie w każdym sklepie. U nas są i to super ekstra sprawa :) Mamy ubezpieczenie, pakiet medyczny, Multisporta, dodatki np. urlopowy i umowy o pracę :)

Patrząc na opinię chyba coś się zmieniło w Media teraz jest lepiej niż to co ludzie pisali. Nie wiem czy na pensje takie jak moja są powodem do mówienia, że jest źle. Dla mnie w ogóle nie. Wygodnie mi się pracuje, lubię swoich ludzi, pewnie jeszcze trochę ta moja praca potrwa :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Analityk działu Zakupy (Praca)

Branża: ZakupyMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja była do centrali na stanowisko w dziale Zakupów. Mi się trafiła jedna rozmowa i na tym koniec, ale nie wiem czy cała rekrutacja tak się zakończyła. Jak się poczyta w internecie to można założyć, że raczej tak. Nie mają skomplikowanych rekrutacji jedyne co się pojawia to, że mogą być testy.

Angielskiego nie wymagali tylko był opcjonalny to nawet nie było rozmowy po angielsku tylko zwyczajnie po polsku. Rozmowa dotyczyła Ms Office, ERP, wykształcenia, doświadczenia, oczekiwań, zasad pracy i zatrudnienia tak ogólnie, umiejętności zdobytych w poprzedniej pracy. Mam wrażenie, że niewiele się różniła od rozmów do sklepów.