MediaMarkt

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O MediaMarkt

Media Markt to pochodząca z Niemiec sieć supermarketów oferujących między innymi sprzęt RTV, AGD, komputery, multimedia itp. Na polskim rynku działa od ponad 10 lat, zatrudniając prawie 3500 pracowników w 53 sklepach. Firma należy do koncernu Metro Group, który posiada również sieci Makro, Real, M1 oraz Saturn. Główna siedziba na polskim rynek znajduje się w galerii handlowej Blue City w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Chyba coś się zmieniło

2017-01-19
Sprzedawca/Doradca Klienta
Nikt nie zaznaczał benefitów dziwne.. może one są od niedawna albo nie w każdym sklepie. U nas są i to super ekstra sprawa :) Mamy ubezpieczenie, pakiet medyczny, Multisporta, dodatki np. urlopowy i umowy o pracę :)

Patrząc na opinię chyba coś się zmieniło w Media teraz jest lepiej niż to co ludzie pisali. Nie wiem czy na pensje takie jak moja są powodem do mówienia, że jest źle. Dla mnie w ogóle nie. Wygodnie mi się pracuje, lubię swoich ludzi, pewnie jeszcze trochę ta moja praca potrwa :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Analityk działu Zakupy (Praca)

2017-02-16
Branża: ZakupyMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz