Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

MediaMarkt

Sprzedaż, Zakupy

O MediaMarkt

Media Markt to pochodząca z Niemiec sieć supermarketów oferujących między innymi sprzęt RTV, AGD, komputery, multimedia itp. Na polskim rynku działa od ponad 10 lat, zatrudniając prawie 3500 pracowników w 53 sklepach. Firma należy do koncernu Metro Group, który posiada również sieci Makro, Real, M1 oraz Saturn. Główna siedziba na polskim rynek znajduje się w galerii handlowej Blue City w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Chyba coś się zmieniło

Sprzedawca/Doradca Klienta
Nikt nie zaznaczał benefitów dziwne.. może one są od niedawna albo nie w każdym sklepie. U nas są i to super ekstra sprawa :) Mamy ubezpieczenie, pakiet medyczny, Multisporta, dodatki np. urlopowy i umowy o pracę :)

Patrząc na opinię chyba coś się zmieniło w Media teraz jest lepiej niż to co ludzie pisali. Nie wiem czy na pensje takie jak moja są powodem do mówienia, że jest źle. Dla mnie w ogóle nie. Wygodnie mi się pracuje, lubię swoich ludzi, pewnie jeszcze trochę ta moja praca potrwa :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Gdy dowiedziałem się, że w Media Markt potrzebują pracowników, wysłałem do nich CV, bo chciałem znaleźć pracę dorywczą. Tego samego dnia zadzwonili i zaprosili mnie na spotkanie. Rozmowa dotyczyła mojego wykształcenia, zainteresowań i specyfiki pracy w sklepie. Dostałem wszystkie potrzebne informacje i czułem, że efekt końcowy będzie pozytywny. Tak też było. Rekruter przyjemny, a sama rozmowa bardzo rzeczowa i w sumie nie mam na co narzekać.