MediaCap

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O MediaCap

MEDIACAP SA to grupa świadcząca usługi z zakresu marketingu, badań rynku oraz badań opinii publicznej. Firma od 2008 roku jest notowana na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych. Grupa kieruje takimi markami jak: MEDIACAP SA, EMLAB, Scholz & Friends, The Digitals, EDGE Technology, MCP Publica, IQS, IQS Online, IQS Data oraz Quant.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W mojej ocenie praca godna polecenia

2016-11-09
anonimowo
Ja pracowałam w Scholz & Friends, czyli firmie, która należy do grupy MediaCap. Co prawda od jakiegoś czasu już nie pracuję, ale i tak uważam, że jest to praca godna polecania innym ludziom.

Co decyduje o tym, że tak ich oceniam? Przede wszystkim wysokość proponowanych wynagrodzeń - są naprawdę na wysokim poziomie. Druga sprawa to atmosfera - bardzo koleżeńska i można powiedzieć, że luźna. Trzecia - super biuro, w takim od razu lepiej się pracuje ;) Czwarta, a może nawet powinno to być na pierwszym miejscu - rodzaj projektów i marki, dla których się pracuje. Nikt mi nie powie, że to nie ma znaczenia - później w portfolio jest to bardzo ważne. Do pracy takiej jak ta nie ma się uwag tylko się cieszy, że można pracować w takim miejscu :)

Naprawdę szczerze, na sto procent polecam i osobom z doświadczeniem i tym wchodzącym na rynek pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
    Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


    Pobierz Chrome


    Pobierz