McKinsey&Company

Administracja biurowa

O McKinsey&Company

McKinsey & Company jest wiodącą, globalną firmą doradztwa strategicznego i operacyjnego, świadczącą usługi na rzecz dużych korporacji, rządów oraz organizacji non-profit. Dwadzieścia osiem tysięcy osób w 61 krajach na świecie pomaga liderom wielu organizacji znacząco i trwale poprawić ich wyniki.

W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, m.in. w dziedzinie: finansów, kadr, komunikacji wizualnej, usług asystenckich i innych operacji biznesowych.

Nasza historia sięga stycznia 2011 roku, gdy pierwszy dział Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu, złożony z 19 pracowników, nawiązał zdalną współpracę z konsultantami McKinsey. W ciągu niespełna 7 lat staliśmy się społecznością liczącą ponad 1000 osób, dlatego naszą historię najlepiej opisują dwa słowa: „dynamiczne zmiany”.

Podstawę naszego sukcesu stanowi przyjazne środowisko pracy, tworzone przez utalentowanych i ambitnych ludzi, ceniących pracę w zespole i znakomicie władających językami obcymi. Nasi analitycy, asystenci, zespoły księgowych, administratorzy oraz specjaliści ds. prezentacji biznesowych, świadczą na codzień szeroki zakres usług biznesowych wewnątrz McKinsey & Company, mających na celu zapewnienie dalszego rozwoju i wspólnego sukcesu.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla ambitnych

anonimowo
Jeżeli jesteś ambitny, to praca w McKinseyu powinna ci się spodobać. Ja szukałem miejsca, w którym mógłbym zdobyć doświadczenie i trafiłem tutaj. I nie żałuję. Trzeba się trochę napracować, ale wiedzy jaką zdobędziesz w tym procesie nic ci nie odbierze. Mnie bardzo odpowiadała taka polityka firmy - dajesz dużo od siebie, ale również dostajesz dużo od nich. Niestety wynagrodzenie nie było najwyższe, więc ostatecznie zmieniłem firmę. Nie powiem, co prawda nadrabiali bogatym pakietem benefitów, ale jednak co kasa to kasa.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodsza Księgowa (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Widocznie ich proces rekrutacyjny jest bardzo ściśle przeprowadzany zawsze według takich samych reguł. Mogę powiedzieć, że dokładnie tak samo wyglądało to u mnie jak u opisywanych osób z tą różnicą, że mój skończył się po pierwszej serii rozmów, a nie wiem czy ktoś tu dotarł dalej. Dokładnie rzecz biorąc miałam test ten cały Problem Solving, krótkie rozmowy z konsultantami po angielsku, niemiecku i polsku. Atmosfera lekko sztywna, ale to w końcu rekrutacja. Pytania tak jak zaznaczyłam do tego praca pod presją czasu, myślenie analityczne, dostrzeganie szczegółów, czas od kiedy będę dyspozycyjna.