McDonald's

Sprzedaż

O McDonald's

McDonald's to międzynarodowa sieć restauracji typu fast food założona w 1940 roku oferująca swoim klientom szeroką gamę kanapek, napojów i deserów, a także dodatki, takie jak frytki i sałatki.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fizycznie może być ciężko

Sprzedawca
Zacznę od tego co nie było takie znowu fajnie i czego nie chcę albo nawet nie mogę pochwalić. Uważam, że praca może być ciężka fizycznie ponieważ przez cały czas się stoi albo chodzi. Tempo momentami jest zawrotne za to pieniądze jak na to wszystko niezbyt wielkie.

Za to fajne było to że się wszyscy wzajemnie lubili chcieli ze sobą pracować potrafili się dogadywać i porozumiewać. Grafik przez cały czas mojej pracy był dostosowany do tego co powiedziałam na początku miesiąca kiedy mogę a kiedy nie. Miałam bardzo blisko do pracy dlatego nawet jak późno kończyłam to mi to nie przeszkadzało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Restauracji (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na spotkanie kierownik przeznaczył sobie z kwadrans. Dobrze bo i tak więcej nie zajęło. 3 pytania na krzyż i można zdecydować czy chce się z kimś pracować czy nie. Moja rozmowa była o doświadczeniu, pieniądzach, czasie pracy, finansach i tym dlaczego taka praca co chcę robić za jakiś czas. Nie myślałam o tym co chcę robić za jakiś czas na tamten moment potrzebowałam pracy koniec kropka. Na szczęście kierownik sympatyczny dzięki temu dość przyjemnie nam się rozmawiało.